Безперечно, не існує універсальної формули успіху, яка допоможе з першого погляду закохати в себе хлопця. Навіть якщо ваша сумісність зодіаку 98% - це не гарантує вам те, що у вас справді щось вийде, пише видання Lady.Tochka.

Цікаво Вчені з’ясували, що жінок не приваблюють чоловіки, які мають котів: дослідження

Проте ваші стосунки мають шанс, якщо ви не зіпсуєте все одразу на першому побаченні. Так, є речі, які краще не обговорювати доти, поки між вами не виникне дійсно сильний зв'язок.

Про що не варто говорити на першому побаченні

  • Про свою зовнішність, комплекси чи дієту

Деякі жінки дуже люблять компліменти і самі на них напрошуються. Вони роблять це наче випадково, але зовсім неприродньо. Але ж хлопець, якому ви не подобаєтеся, не запросить вас на побачення. Тож, не варто псувати все своїми фразами, які видають вашу невпевненість в собі.

Краще насолоджуйтеся моментом і спробуйте більше дізнатися про його захоплення, а не чекайте підтвердження того, що він справді захопився вами.


Не випрошуйте компліменти на побаченні / Фото Business Insider

  • Про його небалакучість

Діалог – це спілкування двох людей, і не варто на довгі промови хлопця лиш покірно кивати головою. Доєднайтеся до розмови та покажіть себе цікавою особистістю.

Окрім того, не варто поводити себе так, ніби ви на шоу , де потрібно постійно говорити. У розмові цілком нормальна присутність паузи й мовчання. Також не ставте дуже відвертих чи особистих питань.

  • Про своїх божевільних та дурних подруг

Ще одна тема, якою люблять грішити дівчата – це виставляти себе в вигідному світлі завдяки своїм жахливим подружкам. Адже тут не все збігається – чому ж така чарівна дівчина тоді з ними дружить? Адже саме ваше вміння дружити – це показник того, як ви ставитеся до свого оточення і що ви про них говорите.

Читайте також 5 речей, які псують ваші стосунки з другою половинкою

  • Про те, що ваші попередні відносини зруйнував колишній

Деякі дівчата, розповідаючи про своє життя, можуть "зачепити" історію про свого колишнього. Але пам’ятайте, що це не тема для першого побачення і вже тим більше не те, що ви повинні обговорювати з потенційним хлопцем.

А якщо хлопець запитав, чому закінчилися ваші попередні стосунки – дайте відповідь, але стримано. Не варто починати плакати чи проклинати попереднього партнера.

Також радимо не перегинати палку з яскравим макіяжем чи відвертим одягом. Краще будьте собою і тоді ви точно швидко опинитеся на другому побаченні.