Видання Lady.Tochka назвало 5 речей, які не варто робити часто, бо вони псують відносини в парі.

Цікаво Правила вічного кохання: експерти назвали 7 секретів довготривалих стосунків

5 речей, які псують ваші стосунки

  • Коли ви скаржитеся на хлопця мамі/подрузі

Психологи стверджують, що чим більше негативу про партнера ви розповідаєте іншим, тим більше непорозуміння між вами виникає. Тому краще сформуйте звичку обговорювати проблеми безпосередньо з другою половинкою. Адже саме він/вона відповість вам по суті та не буде давати токсичних порад.

  • Ви не поважаєте особисті кордони

Простір для пари дуже важливий і варто давати другій половинці час побути на самоті. Бо в іншому випадку ви просто швидко набриднете один одному та розійдетеся. Експерти запевняють, що не варто "приростати" до свого партнера.


Поважайте особисті кордони один одного / Фото Tochka

  • Ви нічим не займаєтеся

Якщо хлопець присвячує вихідні риболовлі, походам в зал чи роботі, а ви в цей час нічого не робите, то це може зіпсувати стосунки. Тому спробуйте знайти для себе захоплення або просто виходьте на каву з подругами. Не розчиняйтеся в людині.

  • Ви ревнуєте до всіх

У світі є безліч красивих дівчат, але не варто ревнувати свого хлопця до кожної з них. Адже необґрунтовані і нічим не доведені ревнощі будуть підштовхувати вашого партнера до думок про те, що ви не впевнена в собі (або просто неадекватна).

  • Ви не розмовляєте з партнером про проблеми

Якщо пара не може обговорювати проблеми у стосунках, то це потрібно швидко виправляти. Адже всі недомовленості просто накопичуються в одну велику "претензію", яка може зруйнувати відносини.