Джерело: Cosmo

► Кинути все і поїхати з партнером відпочивати

В сучасному світі навіть людина, яка працює на фрілансі, не може раптово взяти й поїхати у відпустку. Їй обов'язково наперед потрібно написати всім клієнтам й повідомити, коли вона не буде працювати, щоб вчасно закрити всі питання і спокійно поїхати на відпочинок.

Цікаво Як сподобатись ще до першої зустрічі: дієва порада

Офісні працівники теж можуть не мріяти про розкіш в будь-який момент поїхати в гори. Їх відпочинок прописаний або законом, або політикою підприємства.

► Перевиховати партнера

Не можна за 10 днів перетворити завзятого бабія або любителя вечірок в милого сім'янина, який буде з півслова вгадувати бажання і виконувати їх. Хоча, можливо, це вийде зробити через пару років і десяток походів до психолога.


Перевиховати партнера / Фото HealthScope​

► Миритися після того, як з хлопцем поговорила подруга

У кіно часто використовують ситуацію, коли до стосунків залучають друга або подругу, які в найвідповідальніший момент розмовляють із закоханими й таким чином їх мирять.

Насправді ж стосунки – це тільки для двох людей. Не потрібно в них вплутувати друзів, родичів і 150 тисяч підписників в інстаграм.

► Прикидатися іншою людиною, щоб сподобатися хлопцю

Якщо з'явилася ідея будувати стосунки на брехні, то варто бути готовим, що скоро партнер все дізнається. В такому випадку навряд чи зможе добре оцінити такий вчинок.

Важливо Токсичні стосунки: як розпізнати та не стати жертвою

► Очікувати великих вчинків на перших побаченнях

Часто є очікування, що перше побачення повинне бути романтичними, як у казці. В реальності партнер працює на кількох роботах, щоб пару раз на місяць купити квіти й повечеряти в гарному ресторані. Проте щасливі відносини не будуються тільки на букетах.