45-річний Сем Мерфі здивував сина Картера особливим сюрпризом на іменини. Він запитав у хлопця, який подарунок на день народження той хоче, і Картер відповів, що його мрія – зустріти легендарного лиходія Джейсона Вурхіза зі знаменитого фільму, передає видання Bloody-disgusting.

Цікаво! Весела сімейка: дует тата і його маленької доньки підкорив соцмережі кумедними фото

"Я поговорив про це з керівництвом школи, і мені відповіли, щоб Джейсон не чекав біля шкільних воріт, та відійшов трохи далі", – розповів Сем.

За словами чоловіка, було мило, що хлопчик йшов вулицею, тримаючись за руку з Джейсоном, адже зазвичай Картер не любить торкатися людей. "Мене б за руку він не взяв", – зізнався тато.


Хлопчик привів "Джейсона" з фільму додому / Фото plymouthherald

Роль лиходія фільму жахів зіграв місцевий художник з гриму та спецефектів Тоні Гартланд, який дійсно був схожий на Джейсона Вурхіза. Сем розповідає, що Картер був у захваті. Хлопчик запросив "вбивцю" в будинок, показав свою кімнату та улюблені іграшки.

Джейсон подарував йому футболку, яку хлопчик носить, не знімаючи. Батько каже, що навіть "не може навіть забрати її для прання".

Дивіться відео: хлопчик йде зі школи з Джейсоном з фільму "П'ятниця 13-е"

Про що фільм "П'ятниця 13-е" (Friday the 13th)? Це фільм жахів про нещадного і кровожерливого Джейсона Вурхіза. У сюжеті група молодих людей відправилася на відпочинок в будинок, який розташований біля "Кришталевого озера". Вони хотіли відірватися по повну: де мало бути багато сексу, алкоголю і наркотиків.

Але їх плани зруйнувалися після того, як до них долучився мандрівник Клей. Він шукав колись зниклу тут сестру. Тому мальовничі місця у фільмі сповнені небезпек, головна з яких – Джейсон Вурхіз. Цей кровожерний убивця з особливою жорстокістю і цинізмом розправляється з жертвами.