24-річний Алексіс Мартіні і його 22-річна дівчина Флаві Меро витратили вісім тижнів на те, щоб створити будинок на колесах своєї мрії з пошарпаної машини швидкої допомоги.

До теми! 18-річна дівчина перетворила фургон на красивий будиночок на колесах: фото

Відомо, що самі студенти приїхали в Нову Зеландію з Франції за програмою обміну. Це вже не перша їхня спільна подорож. За попередній рік закохані накопичили 15 тисяч новозеландських доларів (близько 230 тисяч гривень), яких вистачило на віджилу машину швидкої допомоги.

"До того, як приїхати в Нову Зеландію, ми й гадки не мали, як що робити. Але ми всьому навчилися за допомогою YouTube і намагалися зробити все найкраще", – говорить Алексіс.

Дивіться відео, як пара перетворила колишню "швидку" у будинок на колесах

Зараз колишня швидка допомога укомплектована краще, ніж багато будинків з фундаментом. У пари є холодильник, біотуалет, система електроживлення на сонячних батареях і душ (щоправда, вуличний).

Разом з матеріалами для ремонту і меблями молоді люди витратили ще 15 тисяч новозеландських доларів. Тому на весь проєкт у мандрівників пішло близько 30 тисяч (близько 500 тисяч гривень).


Пара зробила самостійно ремонт у машині

Мартін зізнається, що витратили більше, ніж хотілося б. Спочатку вони навіть подумували купити просто старий легковик, але цей варіант ніяк не підходив. Вони хотіли подорожувати в чомусь більше схожому на будинок.

Але пара сподівається, що їхні інвестиції окупляться, коли потрібно буде повертатися до Франції. Машину вони планують продати за суму не менше, ніж на неї витратили.