18-річна Лексіс одразу після закінчення середньої школи не хотіла йти до коледжу, оскільки погано навчалася і навіть не знала, ким хотіла б працювати в майбутньому. Єдине, що вона знала – що хоче насолоджуватися своїм життям та багато подорожувати, передає видання Alino.

До теми! Пара перетворила шкільний автобус на зручний будинок на колесах, аби подорожувати з дітьми: фото

Дівчина розповіла, що під час навчання в школі вона мандрувала різними містами з мамою, що її завжди захоплювало – Лексіс обожнює досліджувати нові місця та знайомитися з людьми.

"У віці 18 років після моєї першої пригоди на свіжому повітрі з мамою я зрозуміла свою любов до свободи, кемпінгу та подорожей. Ми з матір'ю часто зупинялися у гарних місцях з нашим автомобілем для подорожей. Це було так весело", – сказала Лексіс.

Спостерігаючи за тим, як її мама робила ремонт у фургоні, дівчина задумалася про власний маленький будинок на колесах. "Я деякий час стежила за іншими в інстаграмі, дивилася як вони подорожують світом у маршрутках та автобусах", – відповіла дівчина. Тому Лексіс вирішила зробити теж саме і переробила з синього автобусу чарівний та зручний будиночок на колесах.

Дивіться милі фото переробленого фургону: