• Страшно озвучувати свої бажання

Не важливо щодо чого вони – нової сукні чи прагнення більше часу проводити разом. У будь-яких відносинах дуже важливо проговорювати свої емоції і бажання. Про це повідомило видання Cosmo.

До теми Помилки у стосунках: що може зіпсувати щасливі відносини

Проте це неможливо, якщо один з партнерів розуміє, що другий або ігнорує будь-які слова або занадто агресивно на них реагує. Так з'являються сварки і скандали. Чим частіше вони виникають, тим більше труднощів з нерозумінням і вищі ризики розриву стосунків.

• Невміння знаходити компромісу

Складно, якщо партнери не хочуть поступатися одне одному з будь-якої причини: хоч принципи, хоч самовпевненість, хоч неповага до коханої людини. У будь-якому випадку, нічого хорошого така історія не обіцяє.

Вміння шукати компроміс або йти до нього – фундамент відносин. Причому розмова не обов'язково про щось глобальне. Компроміс може бути й в тому, хто сьогодні готує сніданок, виносить сміття або купує продукти. Навіть, якщо про це важко домовитися, навряд вийде вирішити більш серйозні завдання.

• Газлайтинг

Газлайтинг – це одна з форм психологічного насильства, коли партнер починає переконувати в неадекватній поведінці. Найчастіше для цього використовують такі фрази: "Не починай, це маячня", "Так тобі здалося" і "Тільки давай без скандалів".

Погодься, почувши таке, відразу хочеться розпочати сварку, навіть якщо до цього і в думках не було. За фактом, такі слова одразу дестабілізують нервову систему і призводять до того, що ти починаєш поводити себе так, як зручно партнеру.

• Зникнення довіри

Наприклад, раніше можна було повністю покластися на партнера, а тепер він частенько або забуває про прохання, або ігнорує. І, звичайно, не визнає своєї провини та не бачить в цьому нічого жахливого.

Якщо таке відбувається раз на пів року, наприклад, коли у чоловіка багато роботи – це одне. Проте, якщо він систематично не виправдовує довіри, навіть у побутових ситуаціях, час серйозно поговорити і розставити всі крапки над "і".

• Критика звучить частіше, ніж компліменти

Там ти не прибрала, тут погано випрасувана сорочка, а потім ще й вечерю приготувала на трієчку. Хоч ти на всі 100% впевнена в зворотному і розумієш, що хлопець чіпляється без причини.

Цікаво Як розпізнати аб'юзера у стосунках: список важливих ознак

Швидше за все, ваші відносини підходять до завершення. Особливо, якщо останнім часом від хлопця практично не чути компліментів або ласкавих слів. Таким чином він шукає причину для сварки і намагається тебе скомпрометувати.