Чоловік повинен відчувати бажання дівчини

Не всім дівчатам трапляються проникливі та здогадливі хлопці. Проте це не означає, що інші погані та не вміють любити. Про це повідомило українське видання Cosmo.

Цікаво Найпоширеніші помилки після розриву, які псують життя людині

Але вони можуть бути чудові в чомусь іншому. Наприклад, часто дарують квіти, вміють влаштовувати романтичні побачення або із задоволенням допомагають по дому. Відносини будуються не тільки на здатності чоловіків відчувати, розуміти і знати, чого точно хоче його кохана.

Сварки – ознака відсутності любові

І що робити тоді двом холерикам, які безмежно один одного люблять, але через гарячий темперамент часто сваряться? Або як себе вести, коли хлопець розбив твою улюблену вазу, а ти випадково подряпала його машину? Це життя, в якому без скандалів та битого посуду не обійтися.

За словами психологів, пари, які часто (але у справі, звичайно) сваряться іноді навіть міцніше тих, де партнери бояться сказати один одному погане слово. У всіх своя любов і бачення щасливих відносин.

У партнерів повинні бути спільні інтереси

Сьогодні існує "гостьовий" шлюб, при якому закохані хіба проводять разом відпустки та їздять до родичів на свята. Більшу частину часу вони живуть своїм життям і не змушують партнера рухатися по траєкторії особистих інтересів. Це дуже сучасний і гідний поваги підхід. Хоча радикальний.

Проте він яскравий доказ того, що у людей, які люблять одне одного і навіть хочуть сім'ю, може не бути жодного спільного хобі.

Потрібно постійно підлаштовуватися під кохану людину

Звичайно, у відносинах потрібні компроміси. Але вони не змушують повністю тебе міняти свій спосіб життя, гардероб або звички. Більш того, ти можеш це робити тільки в тому випадку, якщо сама хочеш.

До теми Що заважає побудувати стосунки: 3 неочікувані проблеми

Інакше ніякі зміни не будуть в радість. А значить, і підлаштовуватися потрібно тільки тоді, коли це виправдано. І вже точно не завжди і ні в усьому.