Дівчині навіть не дали можливості потримати сина на руках, коли той народився. Стейсі була переконана, що більше ніколи не зможе побачити свою дитину.

Важливо Вона все ще хоче додому, – чоловік 10 років шукає дружину, яка зникла під час страшного цунамі

Коли Стівен подорослішав, то мав бажання познайомитися зі своєю біологічною матір'ю. Його записи про народження були загублені під час повені, і роками він не мав можливості знайти її. Проте чоловіку допоміг закон, який набув чинності в штаті Пенсільванія у 2017 році. Він давав можливість прийомним дітям отримати доступ до документів, що стосуються їх біологічних батьків.

Виявилося, що у матері та вже дорослого сина багато спільних захоплень. Стейсі та її син, якого звати Стівен Строун, люблять бігати. Вони були членами мережі підтримки ветеранів під назвою Team Red, White і Blue (RWB), проте у різних штатах. Це і допомогло їм знову зустрітися.

Як відбулася зустріч

Скориставшись законом, Стівен отримав інформацію про свою маму, включно з її ім'я. Виявилося, що вона була зареєстрована для участі в Пітсбурзькому півмарафоні. Тоді Стівен вирішив звернувся до місцевого відділення команди RWB, які погодилися допомогти організувати зустріч.

План сина був доволі простий: мамі мали передати від нього записку. Коли Стейсі Фейкс прочитала її, то була шокована та розгублена.

Минуло 13 075 днів відтоді, коли ти бачила мене востаннє,
– написав Стівен у записці.

Після цього до Стейсі вийшов її син. Жінка його міцно обійняла та ніяк не могла повірити, що він поруч. Дочки Стейсі, а також дружина Стівена були присутні при цьому зворушливому моменті.

Цікаво З народження в лікарні: чоловік удочерив дівчинку, яка понад рік жила серед медиків

Після цього мама та син не втратили можливості, аби разом зайнятися улюбленою справою – бігом. Вони обидва були дуже раді, що нарешті зустрілися.

Дивіться фото: зустріч Стівена та Стейсі

Дивіться відео: як відбувалася зустріч