Старшокласниця Катерина-Софія Долс в ефірі ТікТоку показала, як вона зізнавалася мамі у своїй гомосексуальній орієнтації.

Цікаво! 20 весільних фото з одностатевих шлюбів, які показують справжні почуття та викликають повагу

Оскільки дівчина дуже близька зі своєю матір'ю, вона вирішила обрати делікатний і особистий спосіб камінг-ауту (зізнання в сексуальній орієнтації). Катерина-Софія обожнює готувати солодощі, тож вирішила завдяки приготуванню капкейків розповісти мамі свою таємницю.

На капкейках дівчина написала "Мені подобаються дівчата" (I like girls), і реакцію мами вона опублікувала в соцмережі.


Однак, реакція мами здивувала всіх – після прочитання такого послання жінка спокійно заявила, що "ніби знала про це" та обійняла доньку. А потім запитала, чи зваблюють її дівчата, на що Катерина-Софія відповіла ствердно.

"Багато людей говорили мені, що вони хотіли б, щоб їхні батьки реагували так само, як моя мама. І мені реально сумно знати, що є підлітки й дорослі люди, які віддалилися від своєї сім'ї через це", – написала Катерина-Софія.


Ролик переглянули понад півтора мільйона людей, а реакція коментаторів виявилася по-справжньому безцінною: "Тобі дуже пощастило бути щасливою з матір'ю, яка підтримує тебе. Дуже рада за тебе". "Цей ролик зробив мене такою щасливою. Вітаю!", "Я дійсно пишаюся тобою" тощо.