Багато країн довго йшли до рівності у шлюбі, і не можна заперечувати, що вони досягли певний успіхів, пише видання Brides.

Цікаво! 20 весільних фотографій, які показують щирі емоції наречених та гостей

Весілля – це, безперечно, одна з найемоційніших та найурочистіших подій в житті пари. Особливо цим пишаються представники ЛГБТ, які нарешті можуть у деяких країнах не приховувати власну позицію та вільно кохати. Так, справжні емоції неможливо не побачити на весільних фото з шлюбу одностатевої пари.

І, можливо, не все на святкуванні проходить за планом, але правда полягає в тому, що любов – ідеальна, навіть якщо вона відрізняється від того, до чого всі звикли.

Ми підготували для вас неймовірну та захоплюючу добірку фото, у якій пари показують, що в цей великих день для всіх закоханих – всі однакові. В день весілля двоє людей присвячують один одному любов та підтримку до кінця свого життя. Тож, ЛГБТ-весілля – це весілля звичайних безмежно закоханих людей.

Дивіться нижче чарівні фото з одностатевих шлюбів: від веселих зображень та сміху до ніжніших моментів та солодких почуттів поваги та гордості, якою наповнені ці світлини.

Дивіться емоційні фото з одностатевих шлюбів:


Додамо, що протягом останніх років перемогу отримали одностатеві шлюби, які легалізували в близько 30 країнах світу. Зокрема, першою країною, яка підтримала одностатеві пари, були Нідерланди в 2011 році, проте зазначимо, що це досі не узаконили в Україні та більшості інших держав.