Пара вже понад десять років живе разом і планувала одружитися 9 квітня 2020 року, але через карантин у Великій Британії їхній урочистий захід опинився під загрозою, пише Daily Mall. Тоді на допомогу закоханим прийшли їхні діти: 10-річний син Луї та 8-річна донька Рубі.

Цікаво! З піцою та в масках: як українці одружуються під час карантину

Діти вигадали оригінальний спосіб, як врятувати ситуацію і підняти настрій не лише собі, але й дорослим.

10-річний син Луї, який взяв на себе обов'язок реєстратора шлюбів, одягнув найкращий шкільний костюм. А його молодша сестра Рубі вигадала для себе образ весільного фотографа і теж обрала для себе найгарнішу сукню для цієї події.


Мама з дітьми на весіллі, яке малеча організувала / Фото Daily Mall

Все підготувавши, діти прикрасили сад, розташований у дворі їхнього будинку. Вони накрили стіл та прикрасили стільці для гостей (роль яких зіграли м'які іграшки). Закінчивши з приготуваннями, брат із сестрою розбудили батьків.

Дорослі слухняно виконали усі прохання дітей: мама одягла весільну сукню, а тато – найкращий костюм. Потім дітлахи вивели Кім і Марка у сад, де син почав читати заздалегідь підготований текст. Наприкінці урочистої промови хлопчик вимовив: "Тепер Ви можете поцілувати наречену! Оголошую вас чоловіком і дружиною!".


Син оголосив батьків чоловіком та дружиною / Фото Daily Mall

Поки батьки скріплювали поцілунком зв'язки шлюбу, 8-річна донька Рубі зробила багато фотографій, які багато років зберігатимуть спогади про цей незвичайний, але чудовий день.