Молоді подружні пари поділилися з виданням УНІАН власними історіями кохання та одруження на карантині в масках та з піцою.

До теми! В Україні вперше провели онлайн-весілля під час карантину: фото та відео

Адже нині заяву на реєстрацію шлюбу можна подати онлайн. Реєстрація відбувається за реальної присутності молодят, але без урочистостей та гостей.

Ольга та Віктор

Так, Ольга та Віктор Єрузель з Івано-Франківська запевнили, що не жалкують, що пішли на цю авантюру (одруження онлайн, – Сім’я 24). Вони зізналися, що жорстко дотримуються карантину: виходять з дому тільки в магазин або аптеку, а один раз ще їздили до РАЦСу.

Пара познайомалися понад вісім років тому в спільній компанії. Згодом зустрілися знову через кілька років на новорічному корпоративі. Виявилось, що працювали в одній фірмі, але в різних містах. Віктор – у Луцьку. Оля – у Франківську. І вже через півроку дівчина переїхала до майбутнього чоловіка у Луцьк.


Ольга та Віктор Єрузель / Фото пари

Ольга очікувала отримати пропозицію руки та серця під час спільної поїздки в Італію до батьків хлопця. Але сталося це пізніше, у день святого Валентина. Приготувавши святкову вечерю, Оля чекала на повернення коханого з роботи. Той зайшов в оселю з букетом у руках та опустився на одне коліно.

Весілля закохані планували на красиву дату – 20 лютого 2020 року. Але не встигли вчасно подати заяву на реєстрацію шлюбу, тож довелося обирати новий день – 4 квітня. Але в Україні ввели вимушений тривалий карантин, тож родичів пара точно не чекала на свято. Однак, пара вирішила таки зареєструвати шлюб.

Цікаво! Чи можна одружитися онлайн під час карантину в Україні та як подати заяву

Ольга не приховує, що, як і більшість наречених, мріяла про ідеальний день одруження: "Зранку 4 квітня, в день розпису, була дуже засмучена. Адже хотіла все по-іншому. Навіть сукню, яку замовила через інтернет, не встигли доставити". У РАЦС прийшли втрьох разом з молодшою сестрою Олі, все відбувалося практично на порозі.

До нас підійшла працівниця РАЦСу у масці і просто сказала, де підписатися. Все тривало менш ніж хвилину,
– розповідає дівчина.

Поруч із РАЦСом, під міською ратушею, новоспечені молодята самостійно обмінялися обручками. Сестра зробила пам’ятні знімки на телефон у порожньому місті, і всі разом повернулися додому. Весілля планують на 20 червня 2021 року.


Ольга та Віктор на церемонії одруження / Фото пари

Анастасія та Олексій

Ще одна пара не побоялася одружуватися в карантин – Анастасія та та Олексій Глембицькі. Пара разом вже чотири роки, познайомилася трохи раніше. Тоді Олексій навчався в інституті та в приватному порядку займався репетиторством з математики та фізики, а Настя – закінчувала школу. Вона була однією з перших учениць Олексія.

Після закінчення занять з репетиторства, кілька років майбутні закохані не спілкувалися, а потім випадково зустрілися та вже не залишали один одного.


Анастасія та Олексій / Фото пари

Святкування весілля мало відбутися 11 квітня. "Ми вирішили святкувати в ресторані, з ведучим, виїзною церемонією одруження, запрошеннями для гостей та іншими атрибутами весілля. Список гостей розширився до тридцяти людей, але потім оголосили карантин", – розповідає Олексій.

Втім, реєстрацію свого шлюбу закохані все одно вирішили не переносити, а саме святкування буде потім. Проте, прийшовши до РАЦСу вдвох у масках на обличчі, вони побачили перед собою зачинені двері установи. Довелося додатково дзвонити, щоб їм відкрили.

Віддали документи реєстратору, оплатили внески, почекали в коридорі. Потім нас покликали: "Розпишіться тут і тут". І все – до побачення",
– каже чоловік.


Анастасія та Олексій після церемонії одруження / Фото пари

Забравши свідоцтва про шлюб, молоде подружжя обмінялося обручками і вийшло за двері установи, а залишок дня провели вдвох на самоізоляції з піцою та шампанським.