Ви можете любити один одного так само сильно, як раніше, але іскра і захоплення з часом можуть зникнути. Тож щоб цього не сталося, психологи радять порушенням правил підтримувати вогонь у вашій парі, передає видання Mind Body Green.

Цікаво! Як зберегти романтику в сім'ї: 7 любовних звичок для кожного дня

Порушення заборони як бажання. Так, часом порушення правил змушує вас нервувати через те, що ви думаєте начебто не повинні це робити, проте сексолог Джек Морін говорить, що "порушення заборони" – це основа бажання.

До прикладу, якщо хтось у парі не почувається достатньо впевнено, щоб розповісти про свої приховані бажання, інший може запропонувати піти з коханою людиною у секс-шоп, аби вибрати щось, що сподобається обом.

Кілька ідей для порушення правил у стосунках:

  • Підіть з вечірки з хлопцем раніше та разом прогуляйтеся чи випийте по дорозі додому.
  • Затримайтеся вдома з чоловіком / хлопцем на кілька годин вранці. І робіть щось, чого ви не робили раніше, тому що порушення правил і зміна норми в парі призводять до бадьорості.
  • Надсилайте цікаві пропозиції в СМС протягом дня або ввечері. Це має виглядати не вульгарно, але чарівно чи навіть сексуально.
  • Киньте в рюкзак партнерові записку, в якій сказано: "Я бачив/ла вас в ліфті (або будь-де інше). Хтось сказав вам, які у вас яскраві очі?"

Тож експериментуйте зі своїм партнером. Згадайте, які у вас були грандіозні плани в юності? Так чому б зараз не втілити їх в життя!