Для поціновувачів краси, вільного простору та відсутності прив'язки до ресторану чи РАЦСу у стінах державних структур, пари все частіше роблять виїзні церемонії одруження, де можна вдосталь погратись з фантазією. Українські декоратори останніми роками перейняли досвід від західних організаторів і тепер можуть влаштувати свято весілля не гірше, ніж за кордоном. Про це повідомляє 24 канал.

Зверніть увагу Річниці весілля по роках: як святкують та що можна дарувати

Чимало ресторанів зараз пропонують красиві "простори" поза містами, де можна "привезти" власну кухню, тобто кейтеринг, оформити зал чи подвір'я у такому стилі, як цього забажають наречені, а неймовірна природа лише доповнить усю атмосферу свята. До слова, чудовою альтернативою весілля на вулиці можна вважати свято "Холостяка" 10 сезону Нікіти Добриніна, який разом із коханою Дашою Квітковою організували на березі Дніпра у Києві.

Жовте листя, сухоцвіття, плетені декорації, килими, гарбузи та багато інших деталей декору ви можете знайти навіть у себе вдома. Тому пропонуємо найкрасивіші весільні церемонії та фотосесії, які можна влаштувати восени у день вашого весілля.

Весілля восени 2020: добірка фотографій

Цікаво Як змінилося святкування весілля за останнє десятиліття: яскраві переваги