Тепер закохані влаштовують свої урочистості, зважаючи на свій особистий стиль та переосмислюючи традиції. І це дійсно неймовірно, адже деяким речам варто було змінитися, передає видання Brides.

Цікаво! 20 найкращих весільних фотографій 2019 року: чарівні світлини, які підкорили світ

Як змінилося святкування весілля за останнє десятиліття

  • Соціальні медіа стали головним гравцем

Не випадково за останні десять років популярними стали соцмережі, зокрема інстаграм, та медіа-платформи, як Pinterest, що назавжди змінило "світ" весіль.

Так, фахівці запевняють, що Pinterest та Instagram дають закоханим парам інструменти для пошуку натхнення та висловлення своїх ідей.


Ідеї, як прикрасити стіл наречених на весіллі / Скріншот сайту Pinterest

Соціальні медіа тепер надихають людей на планування весіль як з точки зору візуального вигляду, так і з точки зору розваг та громадського харчування. В результаті планувальники ставлять перед собою завдання створити щось нове і різне для кожного клієнта.

  • Пари почали обирати нетрадиційні місця для одруження

У міру того, як розвивалися настрої весіль, змінилися і місця, де пари хочуть одружитися. Так, закохані можуть обрати готельний бенкетний або інші альтернативні місця – склади, дахи, поля, вечірка на природі чи в будь-якій іншій локації.

До теми! Молода пара з Канади одружилася під водою: захопливі фото та відео

Часто наречені обирають місця зі сентиментальним значенням, наприклад, літній табір, де вони познайомилися тощо. За словами експертів, "про весілля раніше думали наказово, а сьогодні парі дають порожній аркуш, щоб партнери справді створити власне бачення свого свята".

  • Наречені намагаються здивувати

Наречена сучасного світу планує весілля, яке буде сповнене пам’ятних моментів, що здивують і зворушать гостей. Це може бути хор на 15 осіб, музичний гурт, танець від свідків на весіллі чи інші речі.

  • Тенденції стали менш важливими

Ще у 2010 році майже на кожному весіллі можна було побачити загальну тенденцію свята: запуск голубів, баночки з піском для закоханих чи вогняне шоу. "Проте зараз ми всі трохи подорослішали і, незалежно від бюджету, наречені обирають простоту та природніші елементи, ніж раніше", – кажуть експерти.

Цікаво! Батьки наречених випустили метеликів на весіллі, але ті переслідували їх весь день: милі фото

  • Мистецтво почало впливати на дизайн

Змінилася навіть мода на весіллі. Тепер наречена може одягнути не пишну чи білу весільну сукню, і зал для святкування прикрашають зі смаком.

Закохані роблять все, аби їх головне свято було неймовірно красиве та незабутнє, при тому, щоб все було стильно.

  • Важливою є смачна їжа та ідея святкування весіллі

Істотною зміною за останні 10 років є тривалість обіду. Наречені тепер рідко влаштовують чотириразове харчування для гостей, а все частіше обирають вечірки для весілля.


Весільна вечірка стала сучасним святкуванням головного дня наречених / Фото Unsplash

Весільні вечері перейшли від дуже офіційних обідніх страв до сімейного або коктейльного стилю. Пари також враховують смаки гостей у виборі страв та обирають стіл з солодощами окремо від загального фуршету.

Отже, що далі? Тяжко уявити, що зміниться за наступні 10 років, щоб весілля стали ще кращими. Але, очевидно, з еволюцією технологій та творчості на щось нове таки варто чекати.