• Візуальний контакт

Дорослі соціальні мережі здаються дітям нудними, тому ТікТок для них цікавіший.

Цікаво Як допомогти дитині позбутися інтернет-залежності: цікаві альтернативи

Адже це нескінченний потік відеороликів, що тривають не більше, ніж 1 хвилина. Крім того, дитині здається, що більшість відео, які вона бачить, може повторити.

• Спосіб дружити

Діти сподіваються, якщо вони активно зніматимуть відео, то зможуть стати популярними, хоча б у своїй школі. З ними будуть знайомитися, їх усі знатимуть.

Це сучасний спосіб соціалізації й самовираження. Раніше для цього було достатньо зібратися у дворі, а зараз усе відбувається онлайн.

Сучасний спосіб соціалізації / Фото Parents & Kids

• Навчання

Після того, як ТікТок став популярним, туди прийшли люди, які були зацікавленні у навчанні. Навіть підлітки ведуть свої сторінки, де розповідають цікаві наукові факти.

• Гіперспоживання інформації

Часто батьки нервують, тому що дитина багато часу проводить у ТікТоке. Та чи у ньому справа? Якщо до цього ви не обмежували дитину у користуванні гаджетами, то зараз немає чого від нього очікувати.

До теми Чому батькам варто обмежувати сидіння дітей у телефонах: пояснення психолога

Або якщо батьки самі годинами переглядають Інстаграм чи Фейсбук, не вимагайте від дитини зворотного. Гіперспоживання інформації призводить до розладів сну та апетиту, втрачається інтерес до всього навкруги. А це швидкий спосіб до залежності.