Причин невірності можуть бути різні. Так само чоловіки по-різному діють, коли зрадили дружину. Психолог Володимир Науменко журналістам видання tochka.net детально розповів про появу коханок в житті чоловіків та їхні дії після цього.

Читайте також Що робити, якщо ви дізналися про зраду чоловіка: дієві поради експерта

Чому чоловік зраджує, але не йде із сім'ї

 • Чоловік – підкорювач сердець
  Здорові стосунки можливі лише в тому випадку, коли вам з парнером добре один з одним. Проте, коли жінка дізнається про зраду, її життя змінюється. Вона постає перед вибором: продовжувати ці стосунки чи ні, пробачати чи ні. Як правило, дружина – це та людина, яка кохає, пробачає усе, намагається виправдати, знайти якесь пояснення невірності свого обранця. А для коханки важливе фізичне та емоційне задоволення своїх потреб. Багато чоловіків зраджують, бо прагнуть адреналіну, відчуття, що вони не байдужі іншим жінкам та все ще можуть завойовувати їх.

 • У чоловіка є почуття обов'язку
  Є чоловіки, які не мають усього, що хочуть отримати у стосунках, проте і не прагнуть завершувати їх. Вони зраджували не раз, відчувають дискомфорт, провину, проте не можуть вплинути на свою невірність. У такому випадку чоловік не йде з сім'ї, бо відчуває себе зобов'язаним перед нею. Проте, залишаючись, він лише загострює ситуацію, адже дружина страждає не менше.


Чому чоловіки зраджують / Фото: tfa.org.ua

 • Розлучення невигідне
  У деяких ситуаціях чоловіки часто звертають увагу на економічну складову стосунків. Якщо у подружжя є спільне майно, бізнес, а після розлучення потрібно буде ділити це все, то він вирішує зберегти сім'ю та нічого не втрачати.
 • Чоловік невпевнений у коханці
  Коханка – це жінка, яка нічого не зобов'язана. Сьогодні вона є, а завтра її може не бути. А дружина завжди залишиться поруч, адже вона любить та пробачає.

 • Проблеми у сексуальному житті подружжя
  Часто жінка з головою поринає у сімейне життя. Вона приділяє всю увагу дітям, забуває доглядати за собою. Вона намагається бути хорошою мамою, чудовою господинею у своєму домі і чоловік відходить на другий план. Зокрема, поза увагою залишається інтимне життя пари. Проте у такому випадку варто поговорити з другою половинкою про те, що не подобається і що потрібно зробити для покращення стосунків.