Зрадивши, чоловіки часто кажуть, що це більше повториться, благають пробачити. Проте інколи такі вчинки ламають жінок. Вони втрачають довіру, постійно підозрюють своїх обранців, життя стає нестерпним. Популярний психолог Володимир Науменко поділився з виданням Tochka.net корисними порадами, які допоможуть опанувати себе та знайти правильний вихід у випадку, коли чоловік зрадив вас.

Читайте також 8 ознак, що стосунки переживають кризу, яку подружжя намагається приховати

Що робити, якщо ви дізналися про зраду коханого

 • Не ставайте заручницею емоцій.
  Емоції у більшості випадків призводять до негативних наслідків. Часто під впливом емоцій люди вдаються до необдуманих рішень, які у майбутньому змушують жалкувати. Спершу, варто все добре обдумати.
 • Не закривайте на це очі.
  Дізнавшись про зраду, не вдавайте, що нічого не сталося. У випадку, якщо ви ставитиметеся до чоловіка так, як раніше, зради можуть повторюватися, адже він знатиме, що його завжди приймуть назад.


Що робити, якщо ви дізналися про зраду коханого / Фото: kviti-kviti.pp.ua

 • Не зустрічайтеся з коханкою чоловіка та не дзвоніть їй, щоб поговорити.
  Такий вчинок точно не допоможе вирішити ситуацію, навіть якщо інша жінка знає про вас.
 • Не зраджуйте, щоб помститися.
  Якщо ви не можете пробачити чоловіка, краще завершіть стосунки з ним. Зрада заради помсти не владнає те, що сталося між вами.
 • Не розповідайте про зраду родичам чи подругам.
  Сім'ю ви будували з чоловіком і якщо у ній трапляються негаразди, то це стосується лише вас обох. Ви можете помиритися, пробачити, розійтися, а от люди пам'ятатимуть і нагадуватимуть вам про це.
 • Не вплутуйте у цей конфлікт дітей.
  Якщо маніпулювати чоловіком за допомогою дітей, то страждатимуть усі. Ваші стосунки – це справа обох. Діти не винні в тому, що хтось із батьків помилився та завдав болю іншому.