Рекламний щит мав розмір 6 метрів на 3 метри, на якому хлопець розмістив своє фото з підписом: "Самотні? Зустрічайтеся з Марком. Це може бути знак, якого ви довго чекали". Крім цього, був вказаний сайт DatingMark.co.uk.

Цікаво Жінка 4 роки додавала до своїх фото незнайомця та стверджувала, що це її хлопець: фото

Марк розповів, що рекламна кампанія спрацювала, адже він почав зустрічатися з однією з дівчат, яка відгукнулася на його оголошення. Називати її ім'я він не став, проте повідомив, що дівчині 28 років, вона письменниця й у неї гарне почуття гумору.

Вона була однією з перших, хто подав заявку до того, як рекламний щит і сайт отримали будь-яку увагу ЗМІ. Вона була гарною на вигляд та дотепною,
– пригадав Марк Рофі.

"Я проглянув її соціальні мережі й зрозумів, що в неї чудове почуття гумору. Подумав, що вона може бути тією, з ким я добре поладнаю. Виявляється, я мав рацію", – додав Рофі.

Крім цього, він зазначив, що до зустрічі з цією дівчиною, кликав ще 4 на побачення — 3 з них погодилися, а 1 відмовилася, адже на сайті без її відома реєстрацію зробив друг.

Важливо На весіллі наречений перед гостями поголив голову нареченій: яка неочікувана причина

"Коли я кажу людям, що з тисяч, які подали заявку, я зустрів лише 3, думаю, вони трохи здивовані. Я очікував, що мені доведеться бути на багатьох побаченнях. Проте коли знайшов когось, хто мені дуже сподобався, я не бачив потреби зустрічатися з більшою кількістю людей", – розповів Марк Рофі.