► Відповідальність

Діти вчаться проявляти увагу не тільки до своїх потреб, а й до потреб тварини. Наприклад, може бути ліньки вийти на вулицю, щоб вигуляти собаку або поміняти наповнювач в лотку у кішки, проте розуміємо, що це зробити потрібно. Тварини вчать проявляти увагу, піклуватися та ставати кращими.

До теми Чому діти мають міцні стосунки з домашніми улюбленцями: зворушливі фото

► Прояв доброти

Складно залишатися байдужим і злитися, коли на руках сидить маленьке кошеня, яке просить, щоб його погладили та відігріли.

► Щирість

Тварини ніколи не обманюють, не приховують своїх почуттів. Якщо домашнього улюбленця образити чи насварити, то можна буде побачити на його обличчі переляк чи засмучення. Якщо ж бути з ним добрим і лагідним, він одразу почне виляти хвостом чи облизувати обличчя. Люди часто ховаються за "масками" і не показують своїх справжніх емоцій, тому варто повчитися у тварин щирості.


Щирість / Фото Utne

► Вміти співчувати

Коли приходите злі чи втомлені, тварини вміють відчувати ваш стан і можуть підтримати, лягти поруч, покласти голову на коліна. Люди часто зосереджені на своїх проблемах і не помічають болю близьких людей. У домашніх улюбленців варто вчитися проявляти увагу та співпереживати.

► Здоровий спосіб життя

Без сумнівів, поява в будинку собаки, змусить дитину бути більш активною, не лінуватися і не сидіти пів дня за комп'ютерними іграми. Тепер їй потрібно щодня по кілька разів гуляти з вихованцем, а також тренувати його й при цьому самому виконувати фізичні вправи.


Здоровий спосіб життя / Фото Wallpaperflare

► Справжня дружба

Собака може навчити дитину найміцнішої дружби, вірності, відданості. Тварина ніколи не кине в скрутну хвилину і не підставить, буде поруч з малям у хвилини самотності.

Важливо Небезпечні ігри в соцмережах: як батькам вберегти дітей від ризикових челенджів

► Безкорислива любов

Тварини вміють любити просто так, тому що ми є, навіть коли ми сердимося і кричимо. На жаль, люди не відрізняються сталістю в любові, хоча варто було б повчитися у вихованця щирої самовіддачі іншій людині.