Головним недоглядом більшість сучасних батьків вважають надлишок часу, який дитина проводить зі смартфоном, пише Fox News.

Цікаво! Дієві способи, щоб навчити дитину заспокоювати свою істерику

Дослідники опитали понад 2 тисячі американців віком від 23 років з дітьми. Виявилося, що в їхніх вихованих методах за рік в середньому накопичується близько 200 помилок. Натомість до 18-річчя дитини кількість помилок зростає майже до 4 тисяч.

Результати дослідження:

  • 65% респондентів зізналися, що їхні діти проводять занадто багато часу перед екранами;
  • 42% мам і тат в США розповіли, що випадково навчили своїх дітей нецензурних слів;
  • 39% покаялися, що через недогляд їхні діти дізналися те, що їм було ще рано дізнаватися.

З’ясувалося, що для американців найскладніше є виховання шестирічних малюків. Половина учасників дослідження, які мають по двоє і більше дітей, зізналися, що молодші діти – їх улюбленці.

Куди батьки звертаються за порадою у вихованні малечі? Найчастіше вони звертаються до свого партнера (42% відповідей), 41% запитує що робити у власної матері і ще 31% у будь-якого іншого доступного члена сім’ї, бабусь і дідусів. Тільки 17% мам і тат заявили, що шукають відповіді в інтернеті, а 10% – звертаються до аудиторії в соцмережах.

Цікаво, більше половини американських батьків (54%) заявили, що найефективнішою виховною стратегією вважають чуйність і відгук на дитячі потреби та прагнення.