Для початку ви маєте зробити три речі, пише видання Popsugar.

До теми! 8 фраз, щоб заспокоїти істерику в дитини

Розповідайте ці поради дітям, коли вони спокійні. Не вчіть своїх дітей цим хитрощам, коли вони вже злі. Скажіть їм про це вже після того, як вони розгнівалися або коли ви просто розмовляєте зі своїм малюком про почуття.

Продемонструйте їх самостійно. Вигадайте ситуації, щоб показати дитині, що ви також можете контролювати свої емоції. Пам'ятайте, діти навчаються тому, що ми робимо більше, ніж тому, що ми говоримо.

Нагадуй, нагадуй, нагадуй. Якщо ваша дитина постійно забуває користуватися цими способами, щоб заспокоїтися, спокійно нагадуєте їй про них. Згодом це стане для них звичкою.

5 способів, щоб навчити свою дитину заспокоювати істерику

  • Відлік до заспокоєння

Навчіть малюка рахувати, коли він розуміє, що перестав керуватися своїми емоціями і почувається розгніваним. Це дуже простий спосіб, щоб вони заспокоїлися. Нехай просто повільно порахують від 10 до 1.

Істерика дитини
Допоможіть дитині заспокоювати істерику / Фото Noonpost

  • Попросіть обійняти

Якщо ваш малюк готовий від злості розкидати іграшки по квартирі, просто попросіть їх обійняти вас. Це може здатися дивним, але якщо дитина сердиться, то значить її щось засмутило. Натомість обійми краще допоможуть їй заспокоїтися.

І хоча батьки не дуже хочуть, щоб їхня дитина плакала, зазвичай сльози є ознакою виходу всіх похмурих почуттів, з якими малеча бореться, і це теж може допомогти їй заспокоїтися

  • Спокійна активність

Не намагатися дисциплінувати свою дитину в момент, коли в неї пік розлючення, бо у вас все одно нічого не вийде. Натомість, коли ваша дитина розгнівана або починає розкидати іграшки, направте її на тихі заняття, такі як читання книги або вирішення загадки.

Читайте також! Як батьки по всьому світу займають своїх дітей вдома: корисні поради та веселі фото

Заохочення дитини до тихої діяльності у момент виникнення істерики може допомогти знищити проблему, яка розвивається.

  • Заспівайте пісню

Коли ваша дитина починає істерити, запропонуйте їй заспівати пісню або наспівати якусь мелодію. Адже важко бути розлюченим, якщо ти співаєш свою улюблену пісню тощо.

  • Поговоріть з нею

Заохочуйте дитину вербалізувати свій гнів за допомогою тверджень на кшталт "Я серджусь, коли ти не дозволяєш мені зробити .." або "Я злюся, коли ти не хочеш грати зі мною" і т. д. Нехай дитина розповідає, що насправді її засмучує і вигадайте ідеї, як допоможуть вирішити цю проблему.