Нове дослідження американських вчених з психології розкрило секрет вічної любові.

Цікаво! Як 30-секундна звичка може покращити стосунки

Дослідження, проведене Каліфорнійським університетом, з’ясувало принципи відносин літніх пар, які прожили разом понад 15 років.

Результати показують, що тривалі партнерські відносини можуть призвести до здоров'я і благополуччя, а їх успіх можна передбачити в певних видах поведінки. Як?

  • Важливо довіряти

Якщо ви залишаєтеся зі своїм партнером навіть під час різних проблем, то ви будете винагороджені єднанням і благополуччям. Адже з роками пари стають все більш доброзичливими, часто підтримують один одного і краще слухають один одного. Натомість гніву і презирства, як і взаємної критики, стає все менше.

  • Гумор як ключ до вічної любові

Пари, які були разом протягом десятиліть, частіше сміються. До того ж, однакове почуття гумору може стати ключовим елементом формули кохання. І пам’ятайте, що ви не повинні завжди ставитися до всього в стосунках серйозно.

  • Довга любов – захист від депресії і тривоги

Про такі результати дослідження заявив професор психології Роберт Левенсон.

"Наші результати проливають світло на один з найбільших парадоксів останнього періоду життя. Незважаючи на втрату друзів і сім'ї, люди похилого віку в стабільних шлюбах щасливі і рідше страждають від депресії і тривоги", – написав він.