У віці 12 років Алена Аналі збирається вступити до університету штату Арізона, аби отримати подвійну спеціалізацію: одну в області астрономії та планетології, а другу – в області хімії.

Цікаво Не мав ходити й говорити: хлопець вступив до університету, попри прогнози лікарів – відео

Мета дівчинки – до 16 років стати інженером в НАСА. Саме там вона збирається застосувати свої знання для створення марсоходів. "В момент, коли закінчу коледж, я буду керувати однією з цих космічних машин", – впевнено заявила Алена.


Алена Аналі / Фото Інстаграм

Хоч такі цілі й здаються занадто амбізіцозними, проте мама Алени каже, що її донька мріяла про кар'єру в космічному агентстві, коли була ще зовсім маленькою дівчинкою.

Вона завжди говорила: "Мамо, я буду працювати в НАСА". Потім вона почала говорити: "Я буду наймолодшою ​​темношкірою дівчиною, яка коли-небудь працювала в НАСА",
– пригадала Дафна МакКуартер.

У дитинстві Алена захопилася конструкторськими іграшками LEGO, з яких будувала хитромудрі моделі всього: від Тадж-Махала і замку "Дісней" до марсохода "Аполлон-11" і ракет НАСА.

Одночасно з освоєнням навчальної програми в коледжі дівчинка планує займатися власними проєктами: написанням дитячої книги та створенням подкасту, присвяченого STEM (наука, технології, інженерія та математика). Попри це найбільша мрія Алени стати прикладом для всіх дівчаток, які сумніваються у своїх можливостях і здібностях.

Читайте також Вона буде жити в повній темряві, – сім'я удочерила сліпу дівчинку, від якої відмовилися батьки

"Неважливо, скільки вам років і чим ви плануєте займатися. Мрійте, працюйте і ви зможете домогтися всього" , – розповіла Алена.