Нижче наведені кілька міфів про шлюб від видання Yourtango, які точно не варто слухати, щоб не зіпсувати стосунки з коханою людиною.

Цікаво! Чому старші чоловіки обирають молодших жінок для стосунків та шлюбу

  • Ви будете займатися пристрасним сексом, коли завгодно

Ця віра багато в чому не відповідає дійсності, оскільки у вашого партнера і у вас можуть бути дуже різні уявлення про те, що таке здорове сексуальне життя. І те, що ви одружені, не означає, що ви повинні займатися сексом, якщо цього не хочете.

Краще встановіть певні правила у сексуальному житті, які влаштовуватимуть вас обох.

  • Перший рік одруження буде найлегшим

Шлюб – це одне з найважливіших зобов’язань, яке людина може взяти на себе, і це вимагає певної підготовки. Повірте, це не найлегший ваш рік спільного життя, адже ви обидва більше дізнаєтеся про шлюб та один одного і у вас може виникати безліч конфліктів.


Перший рік після одруження може бути важчим, ніж пари думають / Фото Ukr.media

До того ж, перший рік насправді найкращий рік одруження для консультування. Ви можете питати певних порад у батьків та друзів, це може запобігти деяким проблемам.

  • Діти ускладнюють шлюб

Діти не можуть ускладнити ваш шлюб. Максимум, ваші чада можуть допомогти висвітлити наявні слабкі сторони подружжя. Адже вони з часом стають "дзеркалом" батьків, за допомогою яких ви можете побачити власні емоції та поведінку.

  • Пробне розлучення – це хороший спосіб повернути вас на "шлях істини"

Пробні розлуки ніколи не є засобом отримати здорові відносини. Щонайбільше – це дорогий і погано спланований "тайм-аут" для емоційно виснаженої пари. У більшості випадків вони можуть призводити до того, що подружні кордони будуть сильно розтягнуті, тоді як очікування зруйнуються.

Перерви в стосунках не можуть позитивно впливати на партнерів, тому не слухайте таких порад. Пробна розлука призведе до ще більшої "прірви" між вами.

Цікаво! Чого чоловіки і жінки потребують у шлюбі: цікаве порівняння

  • Вам не потрібно знати минуле вашого партнера

Це не найпоширеніший міф, але його радять багато людей. Але не вірте цьому, минулі стосунки вашого партнера з батьками, братами та сестрами, колишніми тощо є важливим. Також важливим є знання про їхні проблеми психічного здоров’я та травми, кредитна історія тощо.

  • Шлюб має бути 50/50

Це трохи хитро, але не забувайте про цей міф. Ви несете 50 % відповідальності за успіх чи провал шлюбу, як і ваш чоловік/дружина. Однак, ви обоє повинні віддавати стовідсоткові зобов’язання відносинам, щоб мати здорові стосунки. Ваш шлюб має становити 100/100.