Коли син зрозумів як робити найпростіші речі, наприклад, наливати воду в миску, мама почала вчити його готувати.

Важливо 8-річна дівчинка віддала свій обід безхатьку й цим вчинком знайшла його рідних: відео

Усе починалося з легких завдань для малюка: змішував інгредієнти, змащував каструлю маслом, очищав кукурудзу. Поступово хлопчик почав сам готувати страви, які можна було зробити без використання плити.

Після цього з великою обережністю жінка стала вчити дитину готувати на плиті. Задля безпеки сина, на початку хлопчик тренувався, не вмикаючи вогню.

Перш ніж він доторкнувся до плити, я переконалася, що син розуміє небезпеку, яку вона несе. Ми також тестували його навички з виключеною плитою. Я переконалася, що він знає, що сковорідку потрібно брати тільки за ручку. Якщо він торкався її самої, я його поправляла,
– пригадала Лаура.

Потім мама почала вмикати плитку, вона використовувала найслабший вогонь і завжди дуже уважно спостерігала за сином. Тому, за її словами, дитина була в безпеці.

Під відео молодої мами, де її син готує, було безліч коментарів. Деякі користувачі були обурені тим, що така маленька дитина готує самостійно: "І скільки разів він обпікся, поки готував усе це?", "В такому віці потрібно грати, а не готувати", "Надто небезпечно. Можна і не встежити".

Пізніше Лора відреагувала на критику, написавши: "Це цілком його бажання. Він бачить, що я готую їсти та просить допомогти. Я кажу йому "так". Я ніколи не змушую його нічого робити".

Цікаво Підкорив 3 вершини за 1 день: хлопчик у 5 років встановив новий рекорд

Проте були люди, які захоплювалися діями мами та сина: "Готування – це чудове заняття для розвитку когнітивних здібностей! Всім аби засуджувати", "Мені здається, ця розвага набагато крутіша, ніж іграшки та мультики", "Ви молодець! Видно, що дитині це дуже подобається".

Дивіться відео: як хлопчик допомагає мамі готувати їсти