Цікаво, що свій бізнес Мікаїла поєднує з навчанням. Так, одного дня вона може сидіти за партою, а наступного – виступати на конференції з підприємництва, пише BBC.

Цікаво! Як 15-річний хлопець став наймолодшим бухгалтером Великої Британії та відкрив свій бізнес

Іноді їй доводиться навіть пропускати заняття, щоб провести співбесіду або поїхати на телевізійне шоу, або ж пропустити виступ у шоу чи презентацію, бо вона має великий проєкт чи контрольну роботу у школі.

У 2018 році Мікаїла продавала близько 360 тисяч пляшок лимонаду на рік, зокрема у такій популярній мережі супермаркетів у США як Whole Foods Market. Така успішна справа і зробила її однією з наймолодших власниць бізнесу в Америці.


І хоча Мікаїла вже підліток, вона фактично керує своїм бізнесом в Остіні, відколи їй виповнилося чотири роки. Так, у в 2009 році з постійною допомогою своїх батьків, дівчина вперше почала продавати свій лимонад. Тоді вона поставила перед батьківським будинком стіл і почала продавати лимонад, зроблений за рецептом її прабабці з 1940-х років.

Але малечу часто жалили бджоли, коли вона браал мед для лимонаду, тому Мікаїла почала більше вивчати цю тему. А згодом віддала частину своїх зароблених грошей організаціям, що захищають медоносних бджіл.


Через якийсь час Мікаїла почала постачати лимонад до місцевої піцерії, і відтоді її бізнес почав рости.

Але мати Мікаїли Д'Андра та батько Тео також активно займаються бізнесом, то хто ж ним насправді керує? "Спочатку я все робила сама, готувала лимонад за своїм столом, але потім мої батьки зробили кілька гарних етикеток для пляшечок", – говорить Мікаїла.

І коли бізнес почав рости, дівчинці довелось визнати, що вона не може впоратися зі всім самотужки. Відтоді батьки почали їй допомагати. За словами Мікаїли, головне – це командна робота.

Цікаво, що великий "скачок" у бізнесі стався у 2015 році, коли Мікаїлі було дев'ять. На початку року вона виграла контракт на постачання лимонаду до мережі супермаркетів Whole Foods Market.

Читайте також! Сім'я створила мільярдний бізнес, вигадавши найпопулярніший антибактеріальний гель у США

"У неї був унікальний продукт, який чудово смакував, а також сильна, наполеглива засновниця та соціальна місія. Нас вразила Мікаїла як молодий підприємець", – розповіла представниця супермаркету Дженна Гелганд.

Того ж року Мікаїлу побачили телеглядачі по всій Америці, коли вона з'явилася у реаліті-шоу про підприємців. Її звернення до потенційних інвесторів було досить успішним і переконало одного з них – голову фірми з виробництва одягу FUBU Деймонда Джона – інвестувати у її бізнес 60 тисяч доларів.

Зазначимо, що її успіхи також оцінив колишній президент США Барак Обама. У 2015 році він запросив її до Білого дому, а через рік представив її на жіночому саміті.


Мікаїла Ульмер з Бараком Обамою / Фото Getty Images

Мікаїла каже, що зараз хоче почати новий бізнес, однак також не забуває і про школу. "Я хочу започаткувати нові компанії, бо іноді з однією компанією я починаю нудитись. І мені подобається вигадувати нові назви та логотипи", – каже вона.