Зберегти обличчя

Не варто розповідати спільним друзям "гидоту" про колишнього. Також не треба змушувати їх приймати чиюсь одну сторону. Про це повідомило видання Cosmo.

Цікаво Стосунки близькі до ідеалу: 6 цікавих ознак, які допоможуть це визначити

"Є таке правило: в розставанні завжди винні обидва партнери – інакше не буває. Якщо не хочеш, щоб він розповідав про тебе жахливі небилиці, подай приклад і не роби цього сама", – порадив сексолог Айзек МакКіммі.

Як би це складно не здавалося, але треба намагатися розійтися з колишнім коханим по-доброму. Не потрібно залишатися друзями, проте й спалювати його речі, зламувати пошту і розмальовувати маркерами машину – не варто.

Бути готовою

Коли друзі запрошують на свято, де буде ексбойфренд, краще двічі подумати, чи готова до зустрічі. Якщо вже постає "клубок у горлі", а серце вискакує з грудей – не варто давити на себе та погоджуватися.

Просто ввічливо відхили запрошення, пославшись на невідкладні справи або інші плани. Якщо ти поки не відчуваєш себе в силах зустрітися з ним віч-на-віч – це цілком нормально. Дай собі час,
– розповів Айзек.


Не лийте хейту на свого колишнього / Фото pexels

Як поводитися

Що ти зробиш, коли зіткнешся з колишнім на вулиці: натягнеш найширшу посмішку чи проігноруєш його і спробуєш швидше сховатися за поворотом?

При виборі будь-якого з цих варіантів варто пам'ятати головне: необхідно намагатися впоратися з емоціями і просто бути собою.

"Непогано б поводитися так, ніби ти дійсно рада його бачити, однак і гвалтувати себе не варто. Не поспішай викладати інформацію про свої справи, але з посмішкою завір його: у тебе все добре. Якщо розумієш, що розмовляти не хочеться взагалі – привітно привітайся і перемкнись на інших людей", – повідомив МакКіммі.

Щодо нього

Навіть, якщо дівчина буде на 100% впевнена у своїй готовності до зустрічі, триматиметься чемно і доброзичливо, – це зовсім не означає, що він зробить так само.

Що найкраще зробити у відповідь на грубість? Обдарувати його своєю найчарівнішою посмішкою, розвернутися і піти. Якщо він грубіян – це виключно його проблема,
– додав Айзек.

Що робити, якщо перетнеш з ним знову? Бути вище і поставити його на місце своїм нейтральним, ввічливим ставленням.

Плюс один

Можна скільки завгодно репетирувати зустріч з колишнім і бути до неї майже готовою, але коли побачиш його в компанії нової подруги, можеш просто розгубитися.

"Будь з нею ввічлива, привітайся. Напевно, зараз їй теж ніяково. До того ж ця дівчина, ймовірно, не винна у вашому розставанні. Покажи їй і всім іншим, наскільки особливою, чарівною і світлою особистістю ти є, просто спілкуючись з нею мило і по-доброму", – порадив Айзек МакКіммі.

Як зрозуміти, що колишній партнер активізувався

Чому колишні партнери активізувались і що вони насправді хочуть, пояснює bit.uа.

Просить накидати нової музики, порадити фільмів чи серіалів

Ви вже давно не спілкуєтесь, але тут неочікувано вас просять накидати чогось нового зі світу культури. Навіть, якщо раніше людина не проявляла інтересу до ваших "рекомендацій". Ви поділитесь частиною себе, обов'язково ви почнете обговорення, які можуть піти у непотрібне річище.

Дзвонить "проконсультуватися"

Питання дуже прості, наприклад:

  • Як зробити "сім'ю" на Apple Music?
  • Як об'єднати таблиці в Excel?
  • А у тебе випадково немає списку для мейл-розсилки?
  • А як витягти файли зі старого комп'ютера?

Поки ви пояснюєте, колишній партнер вкраплює запитання на кшталт: "Як справи?", "Що робиш?" і тому подібне. Через те, що вас відірвали від роботи, то вами легко маніпулювати.


Колишній партнер намагається нагадати про себе всіма методами / Фото pexels

Лайки, коментарі, реакції

Такі люди самі не можуть написати, а тому починаю кидати "лайки-натякайки". Таким чином, ви звернете увагу і знову згадаєте про людину.

Відвідування ваших улюблених закладів

Колишній партнер починає ходити в ті самі заклади, які відвідуєте ви. Якщо це постійно повторюється, то це вже точно не випадковість.