Одна з найкрутіших причин робити сімейні фотографії – це можливість відтворити їх в майбутньому та підкреслити зв'язок з близькими людьми, передає видання "Биг Пикча".

Цікаво! День сім'ї 2020: оригінальні привітання та картинки до свята

Такі фото нагадують, що, незважаючи на те, що час летить, деякі речі залишаються незмінними, особливо, любов рідних. Перша світлина зображує тата та сина в 1980 році, і того ж сина, але вже дорослого, зі своїм малюком у 2018 році.

Фото з сином
Фото чоловіка з сином

Наступна фотографія зроблена з різницею в 13 років. На ній показано сім'ю біля ялинки на свято, але на другій світлині рідні набагато старші.

Однакові фото
Сімейне фото, зроблене на свята

Ще одне фото підписано: "Різдвяний подарунок для нашої мами". Помітно, що троє братів разом із сестрою сфотографувалися в схожому одязі та позах на святковій світлині.

Сімейне фото
Чарівне фото дітей колись і зараз

Після цього ми бачимо фото дітей та фото 23 роки по тому. Гримаси у людей, особливо в малечі, дуже кумедні, але їм вдалося їх повторити. 

Кумедне сімейне фото
Сімейне фото через кілька років

На наступній світлині зображено 5 дітей, яким, як сказано в коментарях, було не просто відтворити той самий знімок, але вони таки це зробили. Кумедно, що один з дітей смокче соску навіть будучи дорослим на іншому фото для більшої схожості.

Фото колись і зараз
Миле фото братів та сестри

А заради цієї світлини хлопцеві з батьком довелося вирушити в Діснейленд, щоб відтворити улюблене сімейне фото. Син навіть виліз на шию до тата, щоб фото стало майже однаковим з тим, яке було зроблено кілька років тому.

Тато з сином в Діснейленді
Однакове фото тата з сином в Діснейленді

Інший знімок показує, як сім'я веселиться у дитячому басейні. Дівчата підписали фото так: "Тато все ще знає, як розслаблятися".

Фото в басейні
Сімейне фото в басейні

На наступному фото зафільмовано 3 братів. У дитинстві старші діти допомагали виховувати молодшого брата, що видно на світлині. А на сучасному фото брати стали в точно такій же позі.

Діти
Дитяче і доросле фото братів 

Наступні фото з різницею у 50 років. Хлопець прокоментував світлину: "День батька не був би звичним без нашої щорічної традиції переробляти цю фотографію з 1968 року на його першому мотоциклі".

Фото тата з дитиною та мотоциклі
Фото тата з дитиною та першому мотоциклі сім'ї

Ще одна світлина показує сестер, які стали старші на 15 років. Дівчата вирішили зробити таке ж фото, як і в дитинстві, на ліжку.

Дитяче фото сестер
Дівчатка в дитинстві і вже дорослі на фото

Далі на фото зображений брат і його сестри, які зробили знімок через 26 років. На світлині одна дівчина підняла плаття своєї сестрі, таке ж фото вони зробили і через кілька років.

Брат і сестри
Фото брата і сестер з різницею у 26 років