Видання "Мой ребенок" склав список речей, які в жодному випадку не варто купувати та одягати дитину.

Цікаво Що подарувати на День Святого Миколая 2020 дітям різного віку: найкращі ідеї подарунків

Хутрові навушники

Хутряні навушники виглядають доволі гарно на дитині, проте абсолютно не гріють та не захищають малечу від морозів.

Такий аксесуар може не тільки відморозити вуха, а й переохолодити голову, захворіти. Регулярне використання хутряних навушників в мороз може привести до менінгіту.


Хутрові навушники / Фото Adobe Stock

Яка альтернатива? Є дуже багато цікавих шапок, які припадуть до душі дитині й вона не захоче знімати.

Рукавички без пальчиків

Коли ще немає сильних морозів, рукавички без пальчиків можуть бути дуже зручними. Проте, коли випадає сніг та падає температура, в дитини з'являється бажання ліпити сніговика, кидатися сніжками. В таких рукавичках вона може отримати обмороження рук.


Рукавички без пальчиків / Фото Pinterest

На зиму обов'язково вибирайте теплі в'язані рукавички, а для прогулянок та ігор в снігу підійдуть спеціальні рукавички з мембраною, щоб не промокали та дозволяли шкірі дихати.

Взуття на танкетці

Взуття на прямій платформі та танкетці знайшли свій прояв й у дитячому гардеробі. Таку модель можна придбати, наприклад, у вигляді весняних кросівок. Проте зимове взуття – категорично ні. У холодну пору року дитина має відчувати себе безпечно та не слизько.


Зимове взуття / Фото Viva Veltoro

Читайте також Як пояснити дитині, що таке емоції та почуття: 5 мультфільмів, які допоможуть батькам

Рвані джинси

Джинси з котону зовсім не підходять в зимовий час. При низькій температурі на вулиці вони стають дубовими та ще більше холодять ноги. Якщо в них є ще й дірки, через які видно яскраві колготи, то це взагалі заборонено.


Рвані джинси / Фото Desertcart

Для того, щоб дитина не замерзла та не захворіла, варто одягати її в утеплений зимовий комбінезон та мембранні штани. У такому одязі можна валятися в снігу, повзати, і навіть спускатися на попі з зимової гірки.