Про що не варто розповідати навіть найближчим друзям, повідомляє видання Cosmo.

Цікаво Як поєднувати роботу та стосунки: прості та дієві методи для закоханих

  • Погані подарунки

Не потрібно розповідати про подарунки хлопця, які не дуже сподобалися. Такими діями можна образити партнера. Крім цього подруги або батьки відразу поставлять коханому "мінус" через те, що він не вибрав щось хороше.


Подарунки можуть й не подобатись, але про це варто натякнути партнеру / Фото pexels

Краще натякни партнеру, що тобі не подобається та під час прогулянки розповісти чи показати, що більше до душі.

  • Фінансові труднощі

Скаржитися на брак грошей або маленьку зарплату свого чоловіка – дуже низько. Так можна зачепити його самолюбство і гарантовано дати близьким привід постійно дошкуляти хлопця питаннями на тему, коли він вже буде заробляти більше.


Батьки та хлопець / Фото Business Insider​

Фінансові питання краще вирішувати без залучення сторонніх, навіть якщо можуть дати трохи грошей і допомогти з якимись покупками.

  • Неприязнь хлопця до батьків або друзів

У цій ситуації краще все-таки закривати очі на проблеми в комунікації. Особливо, не варто розповідати мамі або подрузі, що хлопець не хоче з ними спілкуватися.

Читайте також Які фінансові питання обов'язково треба обговорювати з партнером: 7 важливих пунктів

Вони в будь-якому випадку будуть вороже проти нього налаштовані, а значить, тобі доведеться постійно терпіти питання: "Ви там ще не розлучаєтеся?".

  • Слабкості або екстравагантні захоплення хлопця

Припустимо, він колекціонує вінтажні ґудзики або значки. Заняття, звичайно, дуже захоплююче. Але навряд чи його гідно оцінять друзі. Зате у них з'явиться чудова нагода жартувати над чоловіком на цю тему.

Що також не можна розповідати іншим

Про те, що також варто залишити в секреті від друзів чи родичів, пише lifehacker.

  • Особисті проблеми партнера. Проблеми вашого хлопця – це його справа. Ви можете його підтримувати, допомагати, але ви точно не повинні розповідати про це оточуючим. Кожне слово може перетворити вас у пліткарку.
  • Інтимне життя. Не можна ділитися з друзями подробицями сексуального життя, навіть, якщо ви хотіли б похвалитись. Все інтимне повинно залишатись лише між вами двома!
  • Листування та фотографії. Якщо ви хочете поділитися фото чи фрагментом переписки з вашою половинкою, варто спитати дозволу. Не всі свої сторони люди готові демонструвати широкій аудиторії.