Психологи провели дослідження, аби зрозуміти людські почуття. І якщо ви щиро відповісте "так" на три питання, то це означає, що у вас міцні і гармонійні стосунки, передає видання Gazeta.

Цікаво! Наречені вперше бачать своїх майбутніх дружин у весільних сукнях: зворушливі реакції у фото

  • Чи хотіли б ви дружити з цією людиною?

Під цим питанням мається на увазі те, чи могли б ви з цією людиною мати насичені та плідні відносини, якби ви не були партнерами і не мли інтимні стосунки.

І якщо ви скажете так, то значить це точно справжнє кохання. Адже коли ви до цієї людини говорите "Я тебе люблю", це означає, що ви кажете: "Мені подобається жити поруч з тобою, навіть якщо ми не пестимо один одного і не будуємо спільні плани на майбутнє".

  • Чи поважаєте ви цю людину як особистість (з її перевагами, способом життя, цінностями)?

Якщо ви вважаєте це справжнім коханням, то маєте поважати її ставлення до світу і відносини з іншими людьми, незалежно від ставлення до вас.

Це дозволить вам оцінити, чи любите ви іншу людину не тільки за те, що вона вам дає, але і за те, як вона взаємодіє зі світом. Чи дійсно наше освідчення в коханні відповідає словам "Я люблю тебе навіть за одну лише присутність в світі"?

  • Чи готові ви змиритися з тим, що деякі недоліки не зникнуть?

Недоліки партнера, які вже зараз дратують вас з дня у день, швидше за все і далі будуть змушувати скрипіти механізм вашої пари. Тож ви маєте чесно відповісти на питання, чи означає ваше "Я люблю тебе", що "Те, що я люблю в тобі, настільки потужне, унікальне і таке бажане, що я люблю тебе, попри те, що відрізняє і завжди буде відрізняти тебе від мого ідеалу"?

Якщо ви можете сказати собі це з відвертістю, то значить ви дійсно маєте справжні почуття до людини.