Тому видання Lady.Tochka назвало 15 найпоширеніших ознак нездорових відносин, які можна розпізнати на початковому етапі.

Цікаво! Існує лише дві причини, чому хлопець не відписує вам

Він завжди звинувачує вас у всьому

Якщо чоловік не вміє визнавати свою неправоту – це неправильно. У нездорових відносинах людина не бачить проблем в собі і перекладає відповідальність на партнера. Так, ви будете винні в тому, що він проколов колесо, посварився з начальником чи навіть у поганій погоді за вікном. Компроміси – це одна з найважливіших складових відносин, і це важливо розуміти.

Він сумнівається у вас та не довіряє

Невпевнені в собі люди схильні до нездорових надмірних ревнощів. Якщо ваш коханий постійно сумнівається у вас, намагається викрити у брехні, перевіряє ваш телефон і соціальні мережі, то це означає, що він вас контролює. Біжіть від такого чоловіка, адже довіра – це те, без чого не збудувати здорові відносини.


Хлопець не довіряє / Фото STM

Він постійно ставить вам ультиматуми

"Або я, або твої подружки", "Якщо ти затримаєшся на роботі, я взагалі додому не прийду" і т.д., але це лише шантаж, а не кохання. Чоловік повинен давати вам свободу вибору і дій. Шантаж і психологічний тиск руйнують стосунки. Ніхто не має права пригнічувати бажання і прагнення партнера.

Він постійно намагається вас змінити

"У тебе не така зачіска", "Тобі потрібно схуднути", "Ти занадто голосно смієшся", "Ти не так одягаєшся" – не виправдовуйте такі фрази, адже колись партнер полюбив вас такою, якою ви є. Порівняння вас з іншими і спроби змінити людину – це не нормально. Якщо ви дратуєте свого чоловіка, то він завжди буде вами незадоволений.

До теми! Що найбільше дратує чоловіків у поведінці жінок: відповідь психолога

Він піддає критиці всі ваші дії

Що б ви не робили – все не так? Як би ви не старалися, все апріорі завжди погано. Якщо постійно знаходяться приводи для невдоволення вами – то це привід закінчити такі стосунки. Хтось інший обов'язково оцінить все, що ви робите.

Він намагається поставити вас "на місце"

Якщо чоловік постійно явно дає вам зрозуміти, що ви без нього ніхто і ніщо – тікайте. Інакше з часом ви втратите впевненість в собі і станете дійсно безпорадними. Чоловікові слід розуміти, що дівчина в 21 столітті – самодостатня і самостійна. Дорікати їй – це нерозумно, лампочку вона і сама вкрутить, а кран полагодить сантехнік (або інший чоловік).

Ви не відчуваєте себе щасливою

Це банально, але просто поставте собі питання: "Чи щаслива ви як жінка?" Якщо у вас є сумніви – це привід задуматися. Якщо стосунки з чоловіком не приносять вам потрібних емоцій, метеликів в животі та впевненості в тому, що вас люблять – це не ваші стосунки.


У токсичних стосунках жінка не почуває себе щасливою / Фото Beauty Women

Ви постійно ображаєтеся на один одного

У здорових і щасливих відносинах люди вміють розмовляти і обговорювати свої проблеми. Як не дивно, саме це допомагає вирішити проблему, а не відкласти її в довгу шухляду. Якщо ж ви просто ображаєтеся і накопичуєте образу, будьте готові до того, що зовсім скоро все закінчиться.

Ви брешете один одному

Не буває ніякої брехні на благо. У тих випадках, коли ви свідомо говориш своєму коханому неправду, або він вам, варто задуматися, яке майбутнє у ваших відносин в принципі. Будьте відвертими один до одного і тоді ви зможете розраховувати на взаємну відвертість.

У нього маніакальна залежність від вас

Якщо ваш коханий не уявляє жодного дня без вас – це добре, але перегинати з цим теж не варто. Потрібно розуміти, що проводити час окремо і мати приватний простір дуже важливо для будь-якої людини.

Читайте також! 5 звичок дівчат, які розчаровують хлопців та руйнують стосунки

Він завжди порівнює вас з кимось

Одна з найнеприємніших частин всіх відносин – усвідомлення того, що у нього хтось був до вас. Але зовсім бридко, коли він з цим "кимось" вас постійно порівнює. Це точно ненормально, поговоріть про це з другою половинкою.

Він вас не поважає

По суті, це симбіоз всіх перерахованих вище пунктів. Ви ж прекрасно розумієте, що без поваги не можна побудувати міцний і надійний союз. До того ж, сенс триматися за відносини, в яких вашу думку, досягнення і те, чим ви пишаєтеся, ніхто не бере до уваги?

Він може говорити тільки про себе коханого

Якщо ви 5 годин слухали про те, як він з друзями ходив на футбол/ як його хвалив шеф / як вам з ним пощастило, біжіть швидше і подалі. Адже якщо його не хвилює ваше життя, то він не бачить вас поруч як дівчину.


Самозакоханий чоловік / Фото "Наша психологія"

Ви постійно сваритеся

Звісно, сварки – це нормально. Але якщо навіть найбільш безневинні теми доводять вас обох до розбитого стану, сліз і істерик – це негативний дзвіночок. Вам варто трохи попрацювати над своїми відносинами, інакше довго таке кохання не проживе.

Він маніпулює вами

Ультиматуми, погрози, маніпуляції – якщо цього забагато у відносинах, то вони автоматично стають токсичними і хворими. Подумайте про те, що ваш чоловік повинен цінувати вас як рівну собі і не хитрувати. Тому, такі відносини краще закінчувати швидко і безболісно.