Їх вважають однією з найкрасивіших пар Голлівуду. Закохані разом вже близько восьми років та навіть мають дворічного сина Джека, передає видання Ukr.Media.

Цікаво! Як досягти гармонії в сімейних стосунках

Як зберегти ідеальні стосунки

  • Не поспішати з весіллям

Джейсон та Розі почали зустрічатися ще в квітні 2010 року. Тоді Джейсон знімався у фільмі "Захисник", а Розі – в "Трансформерах 3". Показалася разом пара лише на червоній доріжці в лютому 2011 року. Але пропозицію акторка дочекалася лише через 5 років.


Джейсон Стейтем та Розі Гантінгтон-Вайтлі

Зауважимо, що вони заручені вже кілька років, але досі не відіграли повноцінне весілля. У них є маленький син, тому як тільки він стане трохи старшим, пара обіцяє офіційно одружитися. "Ми з нетерпінням чекаємо цього часу, але не ставимо весілля в пріоритет", – сказала Розі Гантінгтон-Вайтлі.

  • Розділяти обов'язки

Розі зізнається, що розподілені обов'язки в їх сім'ї – це добре і її радує те, що коханий допомагає їй з доглядом за дитиною. "Йому подобається вставати о п'ятій ранку, щоб виконати "батьківські обов'язки", а я натомість можу поспати зайву годину. Він практичний, і він чудовий тато", – наголошує акторка.


Розі з сином

  • Поважати слабкості один одного

Цікаво, що голлівудська пара поділяє весь побут та обов'язки порівну, а також поважає силу, впевненість і амбітність один одного. Проте Джейсон та Розі знають, що не всі ідеальні, тому вони можуть спокійно час від часу здаватися слабкими і це ніяк не впливає на шлюб в цілому.

  • Зберігати приватність

Голлівудська пара не викладає все своє життя на сторінках в соцмережі. "Є люди, які хочуть жити на камеру 24/7, але ми до них не належимо", – каже Джейсон Стейтем. Тому пара живе тільки для себе і не показує на весь світ своє життя.

  • Не боятися зробити помилки

За словами пари, вони адекватно реагують на страх зробити вибір, зважитися на серйозну зміну або просто робити помилки. Так, одного разу Розі в'їхала на своїй машині в джип Стейтема, але вони обидва посміялися над ситуацією, а не перетворили її у великий скандал зі звинуваченнями.


Фанати вважають їх стосунки ідеальними

"Бували періоди, коли я не працювала і відчувала себе розгубленою, але після того, як я стала мамою, я відчула себе набагато впевненіше у своєму тілі і в тому, хто я є. Це змінило моє життя", – додала Розі Гантінгтон-Вайтлі.

  • Підтримувати, а не ревнувати до успіхів

Добре, коли ви обоє розумієте, яке ваше робоче навантаження і характер роботи.

"Мені просто пощастило, що я живу з кимось, хто в рівній мірі захоплений своєю кар'єрою так само, як і я. Добре, коли твій партнер радий за тебе і підтримує у всьому. Джейсон якраз такий. Він мій найбільший фанат, а я його фанат", – додає Розі Гантінгтон-Вайтлі.