Дівчина закохується в хлопця, який здається їй супергероєм, проте згодом цей "принц" починає розкидати шкарпетки по всій квартирі. Натомість і чоловіки захоплюються "принцесою", яка з часом ходить в розтягнутому одязі чи без макіяжу.

Важливо! Як закохати в себе хлопця: ефект першого враження

Для того, щоб повернути згаслі почуття, ви маєте зрозуміти, що прийшло на зміну любові? Якщо це байдужість, то повернути любов буде простіше, якщо це ненависть – це вже буде складніше зробити, інформує Ukr.Media.

До того ж, ви маєте запитати себе, чи є у вас сили на повернення почуттів? Якщо ваша відповідь позитивна, тоді можна спробувати повернути кохання.

Як повернути кохання?

  • Згадайте, за що ви покохали свого партнера і випишіть ці пункти в блокноті. Потім вам потрібно зрозуміти, чи залишилися ці якості у вашої половинки, чи ви просто їх перестали помічати.
  • Зверніть увагу на гідність, адже недоліки побачити простіше, ніж переваги. Тому почніть помічати хороші якості у вашого коханого.
  • Дізнайтеся його в чомусь новому. До прикладу, якщо ви любили відпочивати на морі, то вирушіть з партнером в похід на гору і навпаки. Адже в незвичній обстановці він зможе розкритися по-іншому.


Почніть проводити більше часу вдвох

  • Залишайтеся удвох. Якщо у вас з’явилися діти, то ви, очевидно, вже забули, якими коханцями були раніше, перестали влаштовувати один одному романтичні вечори тощо. Тому змініть це, залиште дітей на бабусю або няню і просто будьте удвох.
  • Відверто поговоріть. Проведіть розмову про те, що вас хвилює, поділіться переживаннями і почуттями. Так ви зміцните емоційний зв'язок.

Отож, повернути любов можна, але за змістом вона буде іншою – більш змістовною і глибокою. Головне будьте готовими до змін і майте терпіння.