Люди часто забувають або соромляться казати "Я тебе кохаю", але лише це допомагає зберігати відносини роками. Ви можете не просто сказати цю фразу, а показати це в своїх діях, передає видання Mother.ly.

Цікаво! Як закохати в себе чоловіка: цікавий спосіб

Ми рекомендуємо вам вже цього тижня скористатися 5 порадами, аби показати свою любов близькій людині.

  • Записка

Ця записка не повинна бути довгою або занадто поетичною. Просте побажання гарного дня на зізнання в коханні точно піднімуть настрій коханій людині.

Тож, якщо вам доводиться виїжджати на роботу раніше, ніж прокидається ваша друга половинка, то напишіть їй записку з якимось побажаннями чи намальованою від руки ілюстрацією, яка, до прикладу, нагадає, що варто не забути парасольку чи взяти сонцезахисні окуляри. Тоді такі ранки починатимуться з усмішки.

  • Їжа

Люди кажуть, що їжа – це шлях до серця. Тому приготуйте партнеру їхню улюблену страву або купіть їхній улюблений десерт по дорозі додому. Це покаже, що ви думаєте про них, поки ви були не разом.

  • Сьогодні і зараз

Уявіть, ніби завтра ваша друга половинка назавжди поїде в інше місто і сьогодні у вас є останній шанс сказати про вашу любов. Не пропустіть цю можливість.

Насолоджуйтесь кожною миттю, проведеною поруч з коханою людиною. Любіть так, як ніби це найкраще, що було і є у вашому житті. Дайте це відчути вашій половинці.

Читайте також! Яким є справжнє кохання: 10 основних ознак

  • Допомога

Ніщо не говорить "Я тебе люблю і ціную" більше, ніж, коли ви повертаєтеся додому і допомагаєте з прибиранням, брудним посудом чи виносите сміття.

Ці невеликі домашні справи – це спосіб показати своє кохання, не вимагаючи нічого взамін.

  • Відкладіть телефон

По закінченню довгого дня вам може захотітися полежати у ліжку та "посидіти" в соцмережах тощо, але саме цей вечірній час дуже цінний для пар.

Це найкращий час поспілкуватися без будь-яких перерв. Настав час "наздогнати" наш день, висловити будь-які занепокоєння, спланувати майбутнє і просто послухати один одного.