За словами Лілії Ребрик, вона не хоче сильно балувати дітей, тому семирічна Діана вже знає сама, як раціонально розпоряджатися грошима, передає канал "Україна".

Цікаво! Українські зірки дали поради, як виховати дитину патріотом

Як людина, яка вже заробляє (Діана знялася в декількох серіалах), знає грошам ціну і не смітить ними. Якщо щось сподобалося, спочатку запитує, скільки це коштує. Потім зважує, дорого чи ні, і приймає рішення. Бракує своїх заощаджень? Починає збирати,
– сказала Лілія Ребрик.

Телеведуча зізналася, що іноді їй стає шкода доньки і вона готова просто купити Діані те, на що малеча збирає. Але чоловік Лілії Ребрик зупиняє дружину – мовляв, якщо вона хоче зібрати потрібну суму, краще їй матеріально допомогти.

Подарунок, на який скидалася вся родина. На день народження дочка телеведучої захотіла iPhone, але не нової моделі. А тому на телефон батьки скидалися разом з бабусями і дідусями. Лілія розповіла, що Діана сама попросила дарувати їй гроші.

"Вважаю, сильно балувати дітей не треба. До речі, у Діани є і кнопковий телефон, який їй видаємо в якості покарання (іноді навіть на пару тижнів), якщо не справляється зі своїми обов'язками", – додала телеведуча.