Ми зібрали кілька корисних порад, які допоможуть правильно скласти лист до святого Миколая.

Цікаво! Новий рік Білого Щура 2020: як його правильно зустріти

Поради написання листа святому Миколаю

  • Привітання

Лист варто почати з привітання. До прикладу, можна написати слова "шановний святий Миколаю" або "дорогий святий Миколай". Не можна ж просто почати відразу вимагати подарунки.

  • Покажіть свою ввічливість

Ввічливість дуже важлива. Тому варто запитати, як справи у святого Миколая, як він себе почуває, або чи не стомився він ще. Також можете його привітати з прийдешнім святом.

Святий Миколай розносить подарунки
Святий Миколай розносить подарунки

  • Представлення

Святий Миколай один, а дітей, яким він приносить подарунки дуже багато. Тому вам потрібно не забути представитися і написати кілька рядків про себе. Адже він може не знати, хто просить в нього такий подарунок.

  • Не будьте жадібним

Після цього можна перейти до прохань про подарунки. У кожної людини є бажання, які хочеться втілити, але це не означає, що ви маєте все просити у cвятого Миколая. Краще зверніть увагу на щось одне, але найбільш важливе для вас.

  • Обіцянка святому Миколаю

Дитина має розуміти, що подарунки не дарують просто так. Тому важливо натомість обіцяти і робити щось взамін. Наприклад, добре вчитися цілий рік, допомагати мамі прибирати в будинку тощо.

До теми! Що подарувати дівчині на Новий рік: цікаві ідеї

  • Красиве завершення

Не варто закінчувати листа списком подарунків. В кінці потрібно обов'язково подякувати святому Миколаю за прочитання і ввічливо попрощатися.

Куди писати листа святому Миколаю

Будинок святого Миколая є у Карпатах, звідки він завжди присилає відповідь дітям. А на території резиденції проходять ігри та майстер класи для дітей, можна покататися на возі з кіньми (адреса – село Пістинь, Косівський район, Івано-Франківська область, 78633).

Будинок Святого Миколая у Карпатах
Будинок святого Миколая у Карпатах

Ще одна резиденція святого Миколая працює в Києві, в козацькому селищі "Мамаєва слобода" (адреса – місто Київ, вулиця Михайла Донця, 2, "Мамаєва Слобода" – "Головна Резиденція Святого Миколая", індекс – 03061).

Приклад листа святому Миколаю

"Дорогий святий Миколай!

Я дуже рада/ий, що ти читаєш мій лист. Як ти, чи не стомився ще від листів? Сподіваюся, що мій ще побачиш.

Протягом всього року я був/ла слухняною дитиною, допомагав/ла мамі прибирати в будинку, завжди складав/ла свої іграшки, старанно вчився/лася. Я знаю, що ти добрий чарівник, тому не відмовиш і виконаєш моє заповітне бажання. Я хочу отримати на свято нову іграшку.

Святий Миколай! Виконай, будь ласка, моє бажання, а я в свою чергу обіцяю тебе не розчаровувати протягом цілого року та буду гарно вчитися! Дякую, що прочитав цей лист".

Цікаво! День святого Миколая: святкові побажання у прозі та віршах

Хто такий святий Миколай?Святий Миколай – це не вигаданий персонаж, а реальна постать. Миколай – це чоловік, який став святим за благородні вчинки та гідне, праведне життя.

Народився Миколай у 270 році в місті Патарі, південно-західній частині Малої Азії. Згодом Миколай став священником. А коли померли його батьки, він отримав спадок, але не став жити розкішним життям, а почав допомагати бідним.