Поради для батьків зібрала на своїй сторінці у фейсбук Уляна Супрун.

Читайте також Як батькам показати прихильність і любов до дитини: 6 фраз турботи

Як мотивувати дитину ходити до школи

  1. Батьки мають розібратись, в чому причина небажання йти до школи та що саме дитину демотивує.
  2. Дитина може не хотіти йти в школу, бо вважає завдання нудними та непотрібними. Для того, щоб зацікавити завданням, потрібно разом із дитиною знайти, де можна застосувати отриманні знання.
  3. Дитина потребує підтримки. Якщо дитина не впевнена в собі та своїх силах, то варто нагадати час, коли все вдавалось. Підкажіть та допоможіть вирішити проблему.


Дитині потрібна допомога / Фото: pexels.com

  1. Якщо дитина не хоче до школи через тиск інших людей чи знецінення – покажіть їй, що це не так. Варто сказати щось добре, щоб підкресліти те, наскільки ви цінуєте свою дитину та її зусилля.

Що таке булінг

Булінг – це агресивна поведінка дітей, яка проявляється цькуванням та залякуванням. Часто супроводжується фізичним насиллям.

Булінг буває декількох видів: серед учнів; цькування учня вчителем; цькування вчителя учнями; цькування вчителя у педагогічному колективі (мобінг).

Зауважимо, що в Україні діє закон про протидію булінгу. Його підписав Володимир Зеленський 16 січня 2019 року.
  1. В основі власної мотивації лежать такі фактори: відчуття власної самодетермінованості, компетентності та хороші стосунки з людьми. Тому важливо допомагати дитині розвинути власну мотивацію.


Діти часто відволікаються під час навчання / Фото: uainfo.org


Як підтримати дитину під час навчання
/ Інфографіка 24 каналу