Видання Good House порадило кілька ідей, як діти можуть підтримувати зв’язки з друзями на карантині, не виходячи з дому.

Цікаво! Як допомогти підліткам впоратися зі стресом через соціальну дистанцію на карантині

Налаштуйте віртуальне спілкування

Такі програми, веб-сайти та сервіси, як Zoom , FaceTime , WhatsApp та інші, дозволяють дітям проводити час онлайн з друзями. Адже спілкування один з одним навіть протягом декількох хвилин – це важливо для самопочуття ваших чад.

Окрім того, діти старшого віку і раніше мали соціальне життя в інтернеті, тому, можливо, варто подумати над зменшенням обмежень для них. В час карантину ви можете дозволити їм користуватися смартфонами трохи довше, ніж це було зазвичай.

Зберіть друзів дітей на вечір ігор

Ще до спалаху COVID-19 діти часто грали в онлайн-ігри, не перебуваючи в одній кімнаті. Тож, це дозволить вашим дітям грати в улюблені ігри (це може бути "Монополія" чи "Мафія" тощо) з друзями, і в той же час сидіти по своїх домівках.

Дитина грає в ігри
Дитина грає в ігри онлайн / Фото Unsplash

Влаштуйте вечір кіно

Нехай діти виберуть фільм чи мультик, який хочуть подивитися з друзями. Натомість ви можете синхронізувати відтворення відео з товаришами дитини та створити груповий чат в соцмережі, щоб діти могли "говорити" під час фільму.

Не забудьте приготувати для дитини легкі закуски чи печиво з какао, облаштуйте комфортне місце на дивані і дозвольте їм провести вечір кіно з друзями.

Створюйте завдання під час прогулянки

Зараз люди вигадали безліч способів розважити дітей під час прогулянки. Завдяки цьому діти можуть залишати маленькі повідомлення один одному, навіть коли не можуть зустрітися віч-на-віч.

До теми! Батьки почали більше конфліктувати з дітьми під час пандемії COVID-19: деталі дослідження

Наприклад, група сусідів у Брукліні поставила на підвіконня веселки та іграшки, щоб коли діти та їхні батьки виходили на прогулянки, вони влаштували гру, шукали вікна з іграшками чи помахали друзям з безпечної відстані. Можна об’єднатися з іншими батьками та вигадати цікаву подібну гру.

Відправляйте листи

Навчіть дітей надсилати друзям листи. Це ще один спосіб підтримувати зв’язок між ними. Звичайно, це трохи по-старому, ​​але це також вчить писати листи та адреси на конвертах. Діти також можуть надсилати малюнки або наклейки.

Не хвилюйтеся щодо поширення вірусу поштою, адже ВООЗ стверджує, що ймовірність зараження коронавірусу від пошти дуже низька.