Їх компанія USKO займається перевезенням вантажів по всій Америці, йдеться в "Голосі Америки". Один із братів Влад Скоць розповідає, що спочатку придбав декілька траків і з цього почалось.

Важливо! Який сімейний бізнес відкрити: 5 прибуткових ідей

Американська мрія хлопця почалася у далекому 2001 році, коли разом з братами Миколою, Віталієм і Сергієм він прилетів у Сакраменто до старшого брата Степана. "Він нам наперед приготував місце, де ми будемо жити, дуплекс по сусідству зняв. Декілька місяців чекав, щоб другим не здали, щоб ми разом жили", – згадує Віталій.

Як звичайним українцях вдалося відкрити бізнес у США?

Першим викликом для братів стало вивчення англійської мови. "Ми тоді прибирали в ресторані. Тому вночі ходили працювати, а вдень – в школу. Вісім місяців по 5-6 годин в день ми вчили англійську", – каже Віталій Скоць.

На початку кар'єри хлопці працювали на будівництві, розвозили пошту. Згодом братам вдалося зібрати гроші на купівлю їх першої вантажівки.

Перший фургон для бізнесу українців у США
Перший фургон для бізнесу українців у США / Фото ВВС

За кілька років брати купили другу вантажівку і почали набирати людей. Таким чином заснували компанію "USKO".

Цікаво! Як подружжя аніматорів з України підкорило Голлівуд

Керувати внутрішніми перевезеннями взявся Влад, Віталій очолив напрямок міжнародних пересилок вантажів, Сергій зайнявся технічною підтримкою, а наймолодший Микола – один із менеджерів диспетчерського відділу. Сьогодні в їх компанії працює понад 150 людей. Більшість – українці та американці українського походження.

Потрібно робити те, що ти любиш кожен день і старатись робити так для інших, як би ти хотів, щоб робили для тебе. Не всі компанії це витримують. Це не легко, але оскільки в нас був правильний фундамент, ми це робили порядно, справедливо. Воно приносить свій успіх,
– зізнаються чоловіки.

Сьогодні брати Скоці активно підтримують українську діаспору в Сакраменто та навіть передають гуманітарну допомогу на Батьківщину. Вже дорослі чоловіки зараз виховують своїх дітей за тими ж принципами, за якими їх виховували батьки – триматися разом, куди б не занесло життя.