І не важливо, чи жінку підтримує її власний тато, чоловік або друг, вони всі заслуговують того, щоб їх привітали, пише Motherly. Тож, ці кілька способів, схвалених татами, допоможуть вам у цьому.

Цікаво День батька 2020: дата та історія свята

7 способів, як відсвяткувати День батька

Зробіть листівку і прикрасьте будинок

Кожен тато любить домашні листівки від своїх дітей. Але також радимо в цьому році прикрасити свій будинок повітряними кулями. Чудово буде, коли тато повернеться додому чи прокинеться і побачить прикрашену кімнату.

Влаштуйте пікнік

Візьміть плед, смачні закуски і сонцезахисний крем, і влаштуйте пікнік в парку. Або навіть вдома, адже кожен тато прагне стати чемпіоном світу з приготування м’яса на грилі. Цей день точно матиме багато веселощів і сподобається татусеві.


Пікнік з сім'єю / Фото Мукачево

Подивіться фільм

Таткові буде дуже приємно, якщо сім’я збереться разом і подивиться якийсь милий фільм з різними смаколиками.

І якщо ви зараз повинні дотримуватися соціальної дистанції, то це все одно не може завадити вам подивитися улюблений фільм чи шоу з родичами за допомогою Zoom чи Skype. Просто встановіть однаковий час і одночасно натисніть кнопку відтворення.

Сфотографуйтеся разом чи зробіть відео

Зафіксуйте особливі моменти в День батька, витягнувши камеру (або телефон) і зробіть кілька світлин чи запишіть відео. Якщо ваша сім’я зараз розділена через карантин, то попросіть кожного члена родини записати коротке відеопривітання для тата, а потім змонтуйте це в одне відео. Повірте, вашого батька це вразить.

Читайте також 6 основних помилок батьків, через які дитина виростає егоїстом

Влаштуйте танцювальну вечірку

Музика не тільки покращує слухові навички дітей, а й пов'язана з більш високим IQ. Тому влаштуйте веселе святкування Дня батька та потанцюйте і це підніме настрій всім присутнім.

Прогуляйтеся

Безліч досліджень доводять, що регулярні фізичні вправи корисні для здоров'я, а прогулянка допомагає людям зосередитися, сприяє зміцненню сімейних зв'язків і загальної згуртованості. Тому чому б не прогулятися годинку-дві на свіжому повітрі та не поговорити про життя з татом.

Обніміться

Тут не потрібно нічого навіть коментувати. Просто привітайте тата зі святом, міцно обійміть його та скажіть, що любите.