Хоча усі закохані по-різному ставляться до відносин і самі для себе виокремлюють головні етапи у їхньому розвитку, проте багато хто часто забуває про щоденні елементарні речі, без яких важко перебувати у гармонії з парнером. Ми підготували для вас добірку із 9 правил, які допоможуть зміцнити стосунки з коханою людиною.

Читайте також 7 стадій розвитку стосунків: як подолати перешкоди та побудувати щасливі відносини

9 простих правил для міцних стосунків

  • Говоріть один з одним

Говорити варто про все: що подобається, що не подобається, що хвилює, що ви хотіли б змінити. Саме недомовленості часто стають причиною розривів.

  • Висловлюйте почуття

Не стримуєте себе: хочете обійняти – обійміть, поцілувати – поцілуйте, відчуваєте радість чи сум – розкажіть про це. Ніколи не тримайте емоції у собі, адже одного дня ви можете просто "вибухнути" і це може стати причиною серйозного конфлікту у парі. Не бійтеся висловлювати почуття, не бійтеся, що партнер не зрозуміє вас. Чим більше ви будете ділитися, тим краще буде розуміння між вами та другою половинкою.

  • Довіряйте один одному

Для того, щоб почувати себе вільно та безпечно необхідно навчитися довіряти один одному. Ніколи не обманюйте людей, яких ви любите. Будь-яка брехня – це кінець довіри. А з сумнівами важко будувати спільне майбутнє.

  • Наповнюйте час, проведений разом, яскравими враженнями

Багато пар думають, що неважливо де бути і як, а головне з ким. Це справді так, проте з часом одноманітність набридає. Придумайте цікаві заняття, за допомогою яких ви зможете пережити разом багато нових емоцій. Пам'ятайте, що спільні приємні спогади дуже зміцнюють стосунки.


Закохана пара в стосунках / Фото: ukr.media

  • Цікавтеся життям один одного

Запитуйте, що трапилося нового, який сон наснився. У стосунках такі питання дуже важливі. Таким чином ви щоразу дізнаватиметеся більше один про одного, навчитеся довіряти та ставатимете ближчими.

  • Не забирайте у партнера особистий простір

Дуже важливо не лише проводити час разом, а й відпочивати окремо. Не заперечуйте, якщо ваша друга половинка прагне погуляти з друзями, відпочити з батьками тощо. Пізніше ви зустрінетеся та обговорите все, поділитеся емоціями. У такому випадку будувати стосунки буде набагато простіше, адже кожен прагне свободи, а коли її забирають виникають сварки та конфлікти.

  • Робіть приємні сюрпризи

Приємним сюрпризом може бути будь-який вчинок, який стане причиною появи усмішки на обличчі вашої другої половинки усмішку: приготуйте власноруч сніданок, влаштуйте домашній перегляд фільму тощо.


Закохані дивляться фільм / Фото: uzinform.com.ua

  • Будуйте спільні плани

Починайте із простих речей: де зустрінете Новий рік, коли підете у кінотеатр тощо. Це допоможе зміцнити стосунки та навчитися разом планувати час. Таким чином ви з легкістю зможете побудувати плани на спільне майбутнє.

  • Подорожуйте разом

Подорожі допомагають побачити один одного справжніми. Вони дозволяють вийти із зони комфорту та відкритися по-новому. Також у мандрівках набагато легше зрозуміти, чи зможете ви прожити з другою половинкою все життя.