Як відновити емоційний і психологічний стан після розриву, розповідає видання Cosmo.

Читайте також 5 важливих стадій у стосунках: що проходять найміцніші пари

Як пережити розставання

Поплач та погорюй

Після закінчення стосунків, не варто одразу ж прямувати на вечірку в пошуках нового хлопця. Принаймні це буде психологічно важко. Краще вимкнути телефон, скасувати всі зустрічі і просто пару днів посумувати, піддавшись емоціям.

Припини себе звинувачувати

Навіть якщо хлопець запевняє, що винна дівчина – це не так. Розрив будь-яких стосунків найчастіше відбувається з ініціативи обох сторін. Що стало причиною цього – вже інша історія.

У будь-якому випадку, необхідно зрозуміти, що людям властиво розлучатися. І винних при цьому зовсім може і не бути.


Не звинувачуй себе / Фото pexels

Прибери все, що може нагадувати про колишнього хлопця

Усі подарунки, які колись дарував колишній, не потрібно одразу викидати! Якщо вони тобі емоційно заважають, то краще продати або віддарувати їх.

Проте варто добре все зважити. Якщо розумієш, що це чергова сварка, а не остання і "найжахливіша" – позбуватись подарунків все ж не варто. Хоча б перші пару днів або тижнів.

Можна змінити образ

Жарт про стрижку, яка завжди віщує нове життя, цілком обґрунтована. Можна змінити довжину або колір волосся. Крім зачіски, також можна оновити гардероб.

Займися чимось новим

Це допоможе відволіктися та зайняти чимось вільний час, який з'явився після закінчення стосунків. Крім того, будь-яке хобі або розвага – це знайомства, нові люди, емоції та інформація. Тому не варто шукати відмовки, щоб нарешті піти на танці, курси чи плавання.

Що не можна робити після розставання

Багато дівчат можуть наробити дурниць, які згодом вплинуть на майбутнє. Чого варто уникати після розставання, розповідає ukr.media.

Поспішні нові стосунки

Стосунки на одну ніч лише збільшать почуття вини та нікчемності. Тому не шукайте одразу нову половинку. Дай собі відпочити.

Алкоголь або наркотики

Дуже легко втопити своє горе в алкоголі. Але це може зайти надто далеко та перетворитись на велику проблему.


Алкоголь чи наркотики – не допоможуть / Фото pexels

Не поширюйте чутки про колишнього

Про всі погані слова потім можна пожаліти. Тому намагайся себе стримати, коли розмова заходить про колишнього, та не говори поганих речей.