Мама і фотографиня Хезер Мітчелл зізналася, що її з дитинства однаково приваблювала легка атлетика та красиві сукні, передає видання Motherly. "Я грала у будь-який вид спорту, який пропонувала моя школа, і малювала губи помадою до кожної гри", – сказала вона.

Цікаво! 93-річна бабуся та її онук роблять ефектні фото у кумедних костюмах: захопливі кадри

Проте одного разу, коли Мітчелл привела на тренування з софтболу свою 8-річну дочку Пейслі, інший батько заявив, що дівчинка не може бути спортсменкою через свою стать. Тому мама захотіла довести зворотнє та використала свої таланти як фотографа, щоб довести доньці, що їй не доведеться вибирати – бути дівчинкою чи спортсменкою.


Дівчинка одягнена в красиве плаття та спортивне взуття

"Тож наступного дня ми пішли в студію і створили її фотографії. Я серйозно витратила лише три хвилини на зйомку, бо точно знала, чого хочу", - пояснює Мітчелл.


Дівчинка з м'ячем

Коли Мітчелл опублікувала фотографії на своїй сторінці у фейсбук, її "закидали" запитами батьки, які хотіли зробити подібну зйомку для своїх дівчаток.
"Нашим дочкам не треба вибирати. Батько навчив мене, що я можу бути будь-ким, ким захочу. Я не усвідомлювала, поки не стала набагато старшою, що всі не так виховані. Я сподіваюся, що кожна дівчинка, яка побачила цю серію фото, зможе втілити свою мрію в життя і йти до цього", – додала Мітчелл.

Зараз фотографиня продовжує публікувати пости про свою доньку, яка займається не тільки танцями, а й спортом, зокрема баскетболом та бейсболом.