Портал Thought Catalog Дасія Рікетса описало кілька типів чоловіків, яких не всі жінки можуть витримати і за яких не хочуть виходити заміж.

Цікаво! Помилки чоловіків та жінок у стосунках: як їх уникнути

Чоловік-дитина

Це тип чоловіка, який не може самостійно прийняти рішення, та приймає занадто близько до серця те, що жінка не згодна з його думкою. Також він може ображатися, якщо дівчина довго не відповідає на його повідомлення. Тому жінки не хочуть заміж за такого чоловіка, який з будь-якого несуттєвого конфлікту влаштовує істерику.

Бодібілдер

Звичайно, чоловік в прекрасній фізичній формі – це добре. Але не тоді, коли милування своїм тілом переходить в манію, і чоловік не може прожити і кілька годин без селфі в дзеркалі, а всі його розмови зводяться до захоплення своїми досягненнями в залі. З таким хлопцем жінка не відчуває себе коханою і не завжди захоче пов'язувати з ним життя.

Мамин синочок

У любові до матері і сім'ї немає нічого поганого, та й багато жінок вважають, що якщо чоловік поважає свою маму, то буде поважати і дружину.

Але якщо під час сварки з жінкою чоловік дзвонить за порадою до мами, в дорослому віці бере в неї гроші та пропонує дівчині порадитися з його матір'ю в різних питаннях, то це відштовхує. Жінка не захоче продовжувати з ним стосунки, якщо той не зміниться.


Жінкам не подобаються чоловіки, які, маючи проблеми, біжать до мами / Фото Gay

Невдаха

Жінці також не захочеться вибудовувати довгострокові відносини з чоловіком, який не може прийти на допомогу, коли жінці це необхідно, який не працює, а живе за рахунок батьків чи весь день грає у відеоігри.

"Поганий хлопець"

Багатьох жінок спочатку привертають небезпечні чоловіки. Але коли справа йде до серйозних стосунків і шлюбу, жінка починає сумніватися, чи потрібен їй чоловік з кримінальним минулим, чи який може підняти руку на жінку тощо. Кожна дівчина хоче відчувати себе в безпеці поруч з коханим.

Важливо! 7 основних якостей справжнього чоловіка

Зрадник

Жінка може точно не знати про те, що у її чоловіка є хтось на стороні, проте деякі ознаки його поведінки можуть свідчити про зради. Наприклад, коли він говорить по телефону і йде в іншу кімнату, коли не хоче, щоб жінка йшла з ним на якусь вечірку, коли в його машині випадково знаходяться різні жіночі речі (косметика, аксесуари). За такого чоловіка жінки не поспішають виходить заміж та мати довгострокові серйозні стосунки.


Жінки не захочуть заміж за чоловіка-зрадника / Фото Actualnoe

"Чоловік-вічні-питання"

Звичайно, жінкам подобається, коли чоловік цікавиться її думкою, але коли він постійно ставить питання про все і завжди, це починає дратувати. Наприклад, питання "Чи можна тебе поцілувати?", "Чи можемо ми зайнятися сексом?", "Все нормально?" тощо виводять жінок з себе. Дівчатам подобаються розумні та впевнені в собі чоловіки.

Занадто владний чоловік

Жінок відлякує, якщо чоловік намагається контролювати її життя, не хоче, щоб вона виходила з дому без нього та дзвонить вам кожні 10 хвилин, якщо вона зустрілася з подругами. Психологи запевняють, що у жінки, як і в чоловіка, має бути особистий простір.