Психологи з Арізонського державного університету провели опитування понад семи тисяч людей з 27 країн світу.

Цікаво! Час, проведений з онуками, продовжує життя бабусь та дідусів на 5 років: дослідження

Дослідження показало, що навіть в таких різних країнах догляд за родинами часто вважається найважливішою мотивацією, поряд із утриманням матерів.

Вчені виявляли це постійно під час опитування людей з 27 країн. Зокрема,брали участь люди з Австралії, Уганди, Таїланду та Болгарії. Тобто навіть у таких, здавалося б, різних культурах догляд за родинами є пріоритетним завданням.

Результати дослідження: ті, хто вважав, що догляд за родиною та тривалі стосунки є найважливішим мотивуючим фактором, як показало дослідження, були більш задоволені своїм життям в цілому.


Догляд за сім'єю мотивує людей

Зазначається, що у попередньому дослідженні вчені були зосереджені на поведінці, мотивованій пошуку сексуального або романтичного партнера. "Вивчити привабливість легко і сексуально, але повсякденні інтереси людей насправді більше орієнтовані на щось більш корисне – сімейні цінності", – каже професор психології в університеті Дуглас Кенрік.

"Люди можуть подумати, що їх задовольняють численні сексуальні партнери. Але насправді вони стають щасливішими, піклуючись про людей, яких вони вже мають", – каже Кенрік.