Науковці хотіли дізнатися ступінь задоволеності життям, підтримку іншого партнера, наявність і періодичність фізичних навантажень, передає видання Medic Forum.

Цікаво! Люди щасливіші, коли проводять більше часу з сім'єю: дослідження

Відомо, що близько 16% людей померли до моменту завершення дослідження (причому всі випадки були відзначені в сім'ях з меншим ступенем задоволення подружнім життям). Крім того, всі померлі ставилися до групи менш освічених і забезпечених людей, також в цій категорії були люди, які ведуть недостатньо активний спосіб життя і мають недостатньо міцне здоров'я.

Відповідно до зроблених дослідницькою групою висновків, щасливе сімейне життя цілком здатне впливати на загальний стан здоров'я людини. А підтримка і любов у шлюбі позитивно впливають на організм, продовжуючи життя.

В ході роботи вчені провели загальнонаціональне репрезентативне опитування, у якому взяли участь майже 4,5 тисяч пар американців. Також для визначення тривалості життя і смертності експерти використовували національний індекс смерті, наданий Центром контролю та профілактики захворювань.