Згідно з дослідженням, конфлікти, незалежно від теми – виховання дітей, фінансові питання, релігія тощо – можуть викликати викид стресових гормонів, пише Obozrevatel.

Важливо! Маніпуляція за допомогою сексу: що робити, якщо з вами так діють

Тому подібні сварки згубно впливають на стан здоров'я чоловіків. Найчастіше наслідки можуть бути у вигляді головного болю, безсоння, зниження настрою, нервозності і вразливості. А якщо через сварку виникає невдалий сексуальний досвід, то це може стати причиною розвитку психогенної імпотенції.

Зокрема, до деструктивних конфліктів належать ті, через які відбувається накопичення образ і претензій до партнера, а це в свою чергу віддаляє партнерів один від одного. На думку багатьох психологів, імовірно, що в таких випадках чоловік може зрадити, бо шукатиме розуміння і підтримки у іншої жінки.

Як вирішити цю проблему? Найперше, потрібно звернутися до лікаря.

Окрім цього, після невдалого сексуального досвіду чоловік зазвичай налаштований на наступні невдачі, тому дружина повинна надавати підтримку і проявляти терпіння. Також важливо зміцнювати самооцінку чоловіка. Зокрема, заохочувати його ініціативи, підкреслювати мужність і соціальну успішність.